Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atıl alan hem yeşillenecek hem de açık otopark olacak

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KENAN EVREN SANAYİ SİTESİ’NDE MANİSA BAROSU’NUN HEMEN BİTİŞİĞİNDEKİ YAKLAŞIK BİN 500 METREKARELİK ATIL ALANI; MANİSALILARIN HİZMETİNE SUNMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİ. PROJE ALANI ÜZERİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLAYAN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, YEŞİL KUŞAK ÇALIŞMALARINI BÜYÜK ÖLÇÜDE TAMAMLARKEN OTOPARK KISMI İLE İLGİLİ DÜZENLEMELERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Atıl alan hem yeşillenecek hem de açık otopark olacak
129 views
21 Ekim 2020 - 15:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kenan Evren Sanayi Sitesi’nde Manisa Barosu’nun hemen bitişiğindeki yaklaşık bin 500 metrekarelik atıl alanı; Manisalıların hizmetine sunmak için harekete geçti. Proje alanı üzerinde çalışmalara başlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeşil kuşak çalışmalarını büyük ölçüde tamamlarken otopark kısmı ile ilgili düzenlemelerini sürdürüyor.

Manisalıların ihtiyaç duyduğu projeleri bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, aynı alan üzerinde iki farklı amaca hizmet edecek yeni bir proje daha hazırladı. Kenan Evren Sanayi Sitesi’nde Manisa Barosu’nun hemen bitişiğindeki yaklaşık bin 500 metrekarelik alanda proje çalışmaları başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi.

Çalışmalar hızla ilerliyor

Çalışmalar üzerinde bilgi veren Kent Estetiği Daire Başkanı Hakan Göktaş, “Burada atıl, mezbelelik bir alan vardı. Burasıyla ilgili vatandaşlardan bize oldukça yoğun şikayetler geliyordu. Bunun üzerine Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla burasını temizledik, alan üzerinde bulunan paletlerin sahibini bulduk ve paletlerin kaldırılmasını sağladık. Yaklaşık bin 500 metrekarelik alanı halkımızın kullanımına açmak için çalışmalarımıza başladık. Proje kapsamında bin 500 metrekarelik alanın yarısı yeşil alan, diğer yarısı da açık otopark olarak vatandaşlarımızın hizmetinde olacak” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.