Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Aydoğdu’da menfez çalışması

YOLLARDA ULAŞIM KALİTESİNİ ARTTIRMAK VE VATANDAŞLARIN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ULAŞIMLARINI SAĞLAYABİLMESİ AMACIYLA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, YOL YAPIM VE BAKIM ÇALIŞMALARINA DÖRT MEVSİM DEVAM EDİYOR. YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR KAPSAMINDA YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞINA BAĞLI EKİPLER, SU DEBİSİNİN YÜKSEK OLDUĞU ALAŞEHİR İLÇESİ AYDOĞDU MAHALLESİ’NDE KUTU MENFEZ DÖŞEMESİ YAPTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Aydoğdu’da menfez çalışması
79 views
05 Mart 2021 - 12:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yollarda ulaşım kalitesini arttırmak ve vatandaşların güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi, yol yapım ve bakım çalışmalarına dört mevsim devam ediyor. Yürütülen çalışmalar kapsamında Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, su debisinin yüksek olduğu Alaşehir ilçesi Aydoğdu Mahallesi’nde kutu menfez döşemesi yaptı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, aşırı yağışlar sonucunda oluşabilecek su baskınlarını önlemek amacıyla Alaşehir ilçesi Aydoğdu Mahallesi’nde kutu menfez döşemesi yaptı. Yapılan çalışmanın ardından mevcut yolun daha güvenli hale geldiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, “Su geçişlerinin sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi için gerekli yerlerde menfez döşemesi yapıyoruz. Bu anlamda mevcut güzergahta su debisinin yüksek olması nedeniyle su gideri yeterli gelmiyordu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda, mevcut yolda kutu menfez döşemesi yaparak güveni sağladık. Çalışmalarımız planlı bir şekilde devam edecek” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.