Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AYKOME 2021 yılı olağan genel kurulunu yaptı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ALTYAPI KOORDİNASYON MERKEZİ (AYKOME) 2021 YILI OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANTISI MASKİ İKİZ KULELER BESOT KONFERANS SALONU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANI UĞUR TOPKAYA’NIN BAŞKANLIK YAPTIĞI TOPLANTIDA, ALTYAPI ÇALIŞMALARI İLE İLÇE BELEDİYELERİNDEN GELEN BAZI TALEPLER GÖRÜŞÜLDÜ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AYKOME 2021 yılı olağan genel kurulunu yaptı
57 views
16 Şubat 2021 - 16:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) 2021 yılı Olağan Genel Kurulu toplantısı MASKİ İkiz Kuleler BESOT Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya’nın başkanlık yaptığı toplantıda, altyapı çalışmaları ile ilçe belediyelerinden gelen bazı talepler görüşüldü.

AYKOME 2021 yılı Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. MASKİ İkiz Kuleler BESOT Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantının başkanlığını Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya yaptı. Altyapı kuruluşları, kurumlar, bazı ilçe belediyelerinin temsilcileri ve Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün ilgili daire başkanlıklarının yer aldığı toplantıda, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, toplantıda ilgili kurum ve kuruluşların öneri ve isteklerini de dinledi.

Toplantı altyapı çalışmalarının sağlıklı işlemesi için büyük önem arz ediyor

Olağan genel kurul sonrası açıklamada bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, “AYKOME Şube Müdürlüğü Fen İşleri Daire Başkanlığımızın bünyesinde yer alan ve diğer altyapı yatırımcı kuruluşlarının kazı izin belgelerini düzenleyen, şehrimizde yapılan yer altı çalışmalarını koordine eden müdürlüğümüz. Bunların belirli periyotlarla genel kurulları yapılıyor. Kurulda ilgili firmalar, ilgili belediyeler ve kuruluşlar katılım sağlıyorlar. Biz de bugün 2021 yılı olağan genel kurulumuzu yapmış olduk. Firmalarla ilçe belediyeleri ile çok faydalı istişarelerde bulunduk. Eksiklerimizi tespit ettik. 2021 yılı ile ilgili yatırımlar görüşme fırsatı bulduk. İnşallah bundan sonraki altyapı çalışmalarının daha sağlıklı yürütülmesine katkı sağlar” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.