Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Akın’a teşekkür ziyaretleri

TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN AKIN’A TURGUTLULU ÇİFTÇİLER, DERNEK BAŞKANLARI, İŞLETMECİLER VE BOZKURT MAHALLE MUHTARI HÜSNÜ NİŞLİ TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNDE BULUNDU. BAŞKAN ÇETİN AKIN, ZİYARETLER HAKKINDA “ZİYARETLERİ İLE BİZLERİ MUTLU EDEN ÇİFTÇİ KARDEŞLERİME, DERNEK BAŞKANLARIMIZA, İŞLETMECİMİZE VE BOZKURT MAHALLE MUHTARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM. ONLARIN BU ZOR GÜNLERİNDE EN BÜYÜK DESTEKÇİLERİ HER ZAMAN BİZ OLACAĞIZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Akın’a teşekkür ziyaretleri
83 views
29 Ocak 2021 - 16:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a Turgutlulu çiftçiler, dernek başkanları, işletmeciler ve Bozkurt Mahalle Muhtarı Hüsnü Nişli teşekkür ziyaretlerinde bulundu. Başkan Çetin Akın, ziyaretler hakkında “Ziyaretleri ile bizleri mutlu eden çiftçi kardeşlerime, dernek başkanlarımıza, işletmecimize ve Bozkurt Mahalle muhtarımıza teşekkür ederim. Onların bu zor günlerinde en büyük destekçileri her zaman biz olacağız” dedi.

İlk olarak Turgutlu Karadenizliler Derneği Başkanı İbrahim Uzun, Turgutlu Bitlisliler Derneği Başkanı Ahmet Demir, İstasyon Çay Bahçesi İşletmecisi Tekin Yağız, korona virüs salgını nedeniyle kapatılan belediyeye ait iş yerlerinin kapalı kaldıkları süre boyunca kira alınmaması sebebiyle Başkan Çetin Akın’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Çetin Akın’a bir diğer teşekkür ziyaretini ise Turgutlulu çiftçiler ve Bozkurt Mahalle Muhtarı Hüsnü Nişli gerçekleştirdi. Turgutlu Belediyesinin arazi yollarında sürdürdüğü çalışmalar ve destekleri ile ilgili olarak çiftçiler, Başkan Akın’a teşekkür etti.

Teşekkür ziyaretleri hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Bugün bizleri ziyaretleriyle oldukça mutlu eden çiftçi kardeşlerime, dernek başkanlarımıza, işletmecimize ve Bozkurt Mahalle muhtarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde esnafımızın, çalışanlarımızın, çiftçilerimizin, işletmelerimizin, derneklerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın her zaman yanlarındayız. Onların bu zor günlerinde en büyük destekçileri her zaman biz olacağız” ifadelerini kullandı.

Dernek başkanları, çiftçiler ve Bozkurt Mahalle Muhtarı Hüsnü Nişli ise, “Bizlerin her zaman yanında olan, ihtiyaçlarımızı, taleplerimizi dinleyen ve dikkate alan; ilçemiz için çalışan ve hizmet eden Başkanımız Çetin Akın ve ekibine teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.