Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Çelik Yiğitbaş Veli Camii ve türbesindeki çalışmaları inceledi

ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK, MANİSA’NIN MANEVİ MİMARLARINDAN AHMED ŞEMSEDDİN MARMARAVİ HZ.’NİN (YİĞİTBAŞ VELİ) TÜRBESİNİN YER ALDIĞI ALANDA, ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇEVRE DÜZENLEMESİ ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ. BAŞKAN ÇELİK, ÇALIŞMALARI İKİ AY İÇİNDE TAMAMLAMAYI PLANLADIKLARINI İFADE ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Çelik Yiğitbaş Veli Camii ve türbesindeki çalışmaları inceledi
123 views
30 Eylül 2020 - 10:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa’nın manevi mimarlarından Ahmed Şemseddin Marmaravi Hz.’nin (Yiğitbaş Veli) türbesinin yer aldığı alanda, Şehzadeler Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çevre düzenlemesi çalışmalarını inceledi. Başkan Çelik, çalışmaları iki ay içinde tamamlamayı planladıklarını ifade etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, beraberindeki Şehzadeler Belediyesi teknik ekipleri ve Yiğitbaşı Veli Vakfı Başkanı Sefer Yıldız ile birlikte, içerisinde Manisa’nın manevi mimarlarından Ahmed Şemseddin Marmaravi Hz.’nin (Yiğitbaş Veli) türbesinin de yer aldığı alanda başlatılan cami yapım, onarım ve çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceledi. İlk olarak Şehzadeler Belediyesi’nin girişimleri, Yiğitbaş Veli Vakfı’nın çabaları ile Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen cami inşaatında incelemelerde bulanan Başkan Çelik ve beraberindekiler, daha sonra Şehzadeler Belediyesi tarafından yapılan çevre düzenlemesi çalışmalarını inceledi. Başkan Çelik incelemeleri sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Nasip olursa 2 ay içerisinde buradaki tüm çevre düzenleme çalışmalarını tamamlamayı planlıyoruz. Bu sırada cami inşaatıyla ilgili çalışmalar da tamamlanmış olacak. Camisi, abdesthanesi, çevre düzenlemesiyle Manisa’mıza, Yiğitbaş Veli Hazretlerine yakışır bir çalışma gerçekleştirmiş olacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah kazasız belasız tamamlamayı ve açılışını gerçekleştirmeyi bizlere nasip etsin.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.