Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyükşehir ve MASKİ selzede vatandaşların yanında

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, GEÇTİĞİMİZ HAFTA SONU MEYDANA GELEN ŞİDDETLİ YAĞIŞ SONRASI OLUŞAN SEL NEDENİYLE ZOR GÜNLER YAŞAYAN SARUHANLI İLÇESİNE BAĞLI BÜYÜKBELEN MAHALLESİ SAKİNLERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR. MAHALLEYİ ZİYARET EDEN BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİLERİ, GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETİRKEN, YARALARI SARMA NOKTASINA KURUMLARIN ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVLERLE İLGİLİ TESPİTLERDE BULUNDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Büyükşehir ve MASKİ selzede vatandaşların yanında
121 views
22 Ekim 2020 - 15:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz hafta sonu meydana gelen şiddetli yağış sonrası oluşan sel nedeniyle zor günler yaşayan Saruhanlı ilçesine bağlı Büyükbelen Mahallesi sakinlerini yalnız bırakmıyor. Mahalleyi ziyaret eden Büyükşehir ve MASKİ Genel Müdürlüğü yetkilileri, geçmiş olsun dileklerini iletirken, yaraları sarma noktasına kurumların üzerine düşen görevlerle ilgili tespitlerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Müge Kuğu, Saruhanlı Muhtarlık İşleri Sorumlusu Göksel Topçu, MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şerafettin Yüncüoğlu, MHP Saruhanlı Belediye Meclis Üyesi Bayram Gürdemir ve Büyükbelen Muhtarı Ethem İşler, geçtiğimiz Pazar günü Büyükbelen’de meydana gelen sel nedeniyle bölgede incelemelerde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ve geçmiş olsun dileklerini de mahalle sakinlerine ileten Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, olay anından itibaren Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün mahallede seferber olduğunu vurguladı.

Sel felaketinden zarar gören bölgeleri tek tek gezen ve yetkililerle durum değerlendirmesi yapan Başkal, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla birlikte yara sarmak için sel felaketinin yaşandığı ilk andan itibaren Büyükbelenli hemşehrilerimizin yanında olduk. Böylesi bir afetten herhangi bir can kaybı yaşanmamış olması, bizleri teselli ediyor. Hemşehrilerimiz yaralarını sararken, bizler de üzerimize düşeni tespit etmek amacıyla sahadayız. Bu vesileyle Saruhanlı’mıza ve Büyükbelen’imize bir kez daha geçmiş olsun diyor, Cenab-ı Allah’tan bizleri afetten korumasını diliyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.