Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyükşehirden birimlerine ziyaret

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ VE DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANI METİN MEMİŞ, SARUHANLI, AKHİSAR, KIRKAĞAÇ VE SOMA İLÇELERİNE ZİYARETLERDE BULUNARAK PERSONELLERLE BİR ARAYA GELDİ. MEMİŞ, AKHİSAR İLÇESİNDE BİR ŞEHİT BABASININ TALEBİ ÜZERİNE ŞEHİDİN İSMİNİN VERİLDİĞİ HÜRRİYET MAHALLESİNDEKİ ESKİYEN ŞEHİT HAKAN ACARKANLI SOKAK LEVHASINI YENİSİ İLE DEĞİŞTİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Büyükşehirden birimlerine ziyaret
140 views
19 Ağustos 2020 - 15:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Metin Memiş, Saruhanlı, Akhisar, Kırkağaç ve Soma ilçelerine ziyaretlerde bulunarak personellerle bir araya geldi. Memiş, Akhisar ilçesinde bir şehit babasının talebi üzerine şehidin isminin verildiği Hürriyet Mahallesindeki eskiyen Şehit Hakan Acarkanlı Sokak levhasını yenisi ile değiştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Metin Memiş, Saruhanlı, Akhisar, Kırkağaç ve Soma ilçelerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde Muhtarlık İşleri Şube Sorumlu ve müdürleri ile görüşen Memiş, ilgili birimlerin personelleri ile de bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daire Başkanı Memiş ilk ziyaretini Saruhanlı ilçesine yaptı. Burada Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Sorumlusu Göksel Topçu ile görüşen Memiş daha sonra ilgili birim personelleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. İkinci ziyaretini Akhisar ilçesine yapan Memiş, burada da Muhtarlık İşleri Sorumlusu Aybars Özbilgin ile görüştükten sonra şehit babasının talebini yerine getirdi. Geçtiğimiz aylarda belediye meclisi kararı ile Hürriyet Mahallesinde ismi Şehit Hakan Acarkanlı olan sokağın tabelasının eskidiğini ve yenilenmesini isteyen şehit babasının talebini yerine getiren Memiş, sokağın yenilenen tabelasını personelle birlikte yerine astı. Akhisar ilçe ziyareti sonrasında Kırkağaç ilçesine geçen Memiş, burada da Muhtarlık İşleri Müdürü Tahsin Arslan ve personel ile görüşmesi sonrasında Soma ilçesine hareket etti. Soma ilçesinde de Muhtarlık İşleri Sorumlusu Can Doğan Cansever ile görüşen Memiş daha sonra ilgili birim personelleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.