Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dezenfeksiyon uygulamasında çocuk oyun grupları da unutulmuyor

KORONA VİRÜS SALGININA KARŞI İLK GÜNDEN BERİ ETKİN BİR MÜCADELE SERGİLEYEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÇOCUKLARIN VE EBEVEYNLERİNİN BOLCA VAKİT GEÇİRDİĞİ PARKLARDAKİ OYUN GURUPLARI VE SPOR ALETLERİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI UĞUR BAŞKAL, ÇOCUKLARIN VE EBEVEYNLERİNİN SAĞLIKLI ORTAMDA VAKİT GEÇİREBİLMELERİ AMACIYLA DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINI PERİYODİK ARALIKLARLA SÜRDÜRDÜKLERİNİ BELİRTTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dezenfeksiyon uygulamasında çocuk oyun grupları da unutulmuyor
146 views
13 Kasım 2020 - 16:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Korona virüs salgınına karşı ilk günden beri etkin bir mücadele sergileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, çocukların ve ebeveynlerinin bolca vakit geçirdiği parklardaki oyun gurupları ve spor aletlerinde dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, çocukların ve ebeveynlerinin sağlıklı ortamda vakit geçirebilmeleri amacıyla dezenfekte çalışmalarını periyodik aralıklarla sürdürdüklerini belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı, korona virüs salgına karşı dezenfeksiyon çalışmalarını kentin dört bir yanında sürdürüyor. Bu kapsamda, periyodik olarak toplu kullanım alanlarında dezenfekte uygulaması yapan Büyükşehir Belediyesi, çocukların ve ebeveynlerinin bolca vakit geçirdiği, parklardaki oyun gurupları ve spor aletlerinde dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, “Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı otobüs, durak, terminal gibi toplu kullanım alanlarının yanı sıra, çocuklarımızın ve ebeveynlerinin sağlıklı ortamda vakit geçirebilmeleri amacıyla oyun gurupları ve spor aletlerinde dezenfekte çalışması gerçekleştiriyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.