Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Fikri Bayrıl ve Tarık Almış Spor Tesisleri için imzalar atıldı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN İLE SPOR TOTO TEŞKİLAT BAŞKANI BÜNYAMİN BOZGEYİK ARASINDA FİKRİ BAYRIL SPOR TESİSLERİ’NİN DOĞAL ÇİM ZEMİNİNİN ALTYAPISI İLE HAZIR ÇİM KALIPLARI İLE YENİLENMESİ, SU DEPOSU, SULAMA SİSTEMİ VE ALTINDA SPORCU SOYUNMA ODALARI OLAN BİN SEYİRCİLİ BETONARME TRİBÜN YAPILMASI VE TARIK ALMIŞ SPOR TESİSLERİ’NDEKİ SPOR SALONUNUN ZEMİNİ İLE YÜZME HAVUZUNUN ONARIMI İŞLERİ KAPSAMINDA PROTOKOL İMZALANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Fikri Bayrıl ve Tarık Almış Spor Tesisleri için imzalar atıldı
80 views
11 Şubat 2021 - 16:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik arasında Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nin doğal çim zemininin altyapısı ile hazır çim kalıpları ile yenilenmesi, su deposu, sulama sistemi ve altında sporcu soyunma odaları olan bin seyircili betonarme tribün yapılması ve Tarık Almış Spor Tesisleri’ndeki spor salonunun zemini ile yüzme havuzunun onarımı işleri kapsamında protokol imzalandı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara temasları kapsamında Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret etti. Bozgeyik’e çerçeveli Osmanlı Kaftanı ve içerisinde Manisa’ya özgü ürünlerin yer aldığı çanta hediye eden Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinin kentte hayata geçirdiği spor yatırımlarıyla ilgili bilgi verdi. Spor yatırımlarıyla Manisa’da önemli eksikleri giderdiklerini vurgulayan Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyespor bünyesinde amatör branşlarda önemli sporcular çıkardıklarını ve gençleri spora teşvik ettiklerini de söyledi.

Ziyareti nedeniyle Başkan Ergün’e teşekkürlerini ileten Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Spor Toto Teşkilatı’nın da Manisa’da önemli yatırımları hayata geçirdiğini ifade etti. Ziyarette Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nin doğal çim zemininin altyapısı ile hazır çim kalıpları ile yenilenmesi, su deposu, sulama sistemi ve altında sporcu soyunma odaları olan bin seyircili betonarme tribün yapılması ve Tarık Almış Spor Tesisleri’ndeki spor salonunun zemini ile yüzme havuzunun onarımı işleri ile ilgili protokol imzalandı.

Protokol imza töreninin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, destekleri nedeniyle Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’e teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.