Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Genç Memur-Sen’den liseler arası şiir okuma yarışması

MEMUR-SEN MANİSA İL TEMSİLCİLİĞİ İSTİKLAL MARŞI’NIN MİLLİ ŞAİRİ MEHMET AKİF ERSOY’U ANMAK AMACIYLA MANİSA GENELİNDE TÜM LİSE ÖĞRENCİLERİ ARASINDA ÖDÜLLÜ GÜZEL ŞİİR OKUMA YARIŞMASI BAŞLATTI. YARIŞMAYA İL GENELİNDE LİSELERDE OKUYAN TÜM ÖĞRENCİLERİN KATILABİLECEĞİ BELİRTİLİRKEN YARIŞMADA İLK 4 ARASINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE DE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLECEK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Genç Memur-Sen’den liseler arası şiir okuma yarışması
55 views
24 Şubat 2021 - 14:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Memur-Sen Manisa İl Temsilciliği İstiklal Marşı’nın milli şairi Mehmet Akif Ersoy’u anmak amacıyla Manisa genelinde tüm lise öğrencileri arasında ödüllü güzel şiir okuma yarışması başlattı. Yarışmaya il genelinde liselerde okuyan tüm öğrencilerin katılabileceği belirtilirken yarışmada ilk 4 arasına girecek öğrencilere de çeşitli hediyeler verilecek.

Mehmet Akif Ersoy’un bir şiiri okunarak video kaydının 15 Şubat – 5 Mart tarihleri arasında birbilenlebilgenesilmanisa@gmail.com adresine gönderilerek yarışmaya Manisa’da öğrenim gören tüm lise öğrencileri katılabilecek. Kazananlar ise 13 Mart tarihinde Genç Memur-Sen sosyal medya hesaplarından ilan edilecek. Videolarda istenilen fon müziği kullanabileceği gibi, videonun gönderildiği mail de katılımcının adı, soyadı, okuduğu okul, telefon numarası ve adresin yazılması gerektiği bildirildi. Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğünden izni alınan yarışmanın detayları tüm resmi kurumlara gönderildiği açıklandı.

Genç Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Samet Güleryüz Manisa’da öğrenim gören tüm lise öğrencilerini yarışmaya katılmaya davet ederken, Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Mesut Öner de yarışmanın vatan şairi Mehmet Akif Ersoy’u yakından tanımak ve anlamak için büyük katkı sunacağını söyleyerek yarışmaya katılacak olan öğrencilere başarılar diledi.

Bu arada yarışmada dereceye girecek ilk 4 kişiye ise tablet, 3 D kumandalı sanal gerçeklik gözlüğü, akıllı saat ve bluetooth kulaklık hediye edileceği açıklandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.