Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hizmet-İş’ten Yunusemre Belediyesine toplu sözleşme teşekkürü

HAK-İŞ MANİSA İL BAŞKANI VE HİZMET-İŞ SENDİKASI MANİSA ŞUBE BAŞKANI TURAN KARAFİL, YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET ÇERÇİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET EDEREK YUNUSEMRE BELEDİYESİ VE MAYEB A.Ş ÇALIŞANLARINI KAPSAYAN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNİN İMZASI ARDINDAN GÖRÜŞME SÜRECİNDEKİ KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hizmet-İş’ten Yunusemre Belediyesine toplu sözleşme teşekkürü
45 views
15 Mart 2021 - 16:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hak-İş Manisa İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Turan Karafil, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret ederek Yunusemre Belediyesi ve Mayeb A.Ş çalışanlarını kapsayan toplu iş sözleşmesinin imzası ardından görüşme sürecindeki katkılarından dolayı teşekkür etti.

Hak-İş İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Turan Karafil, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret etti. Yunusemre Belediyesi ve Mayeb A.Ş çalışanlarını kapsayan toplu iş sözleşmesinin imzası ardından görüşme sürecindeki katkılarından dolayı Başkan Çerçi’ye teşekkür eden Başkan Karafil, “Üyelerimiz, 2 yıl önce imzalamış olduğumuz sözleşme sonrasın 2 yıl süresince enflasyonun etkileri nedeniyle maaşları erimiş bulunmaktaydı. Üyelerimizle ve temsilcilerimizle yapmış olduğumuz ve genel merkezimizin katkılarıyla hazırlamış olduğumuz taslağımızla Yunusemre Belediyemiz ve MAYEB A.Ş. şirketi yetkilileriyle görüşmelerimiz başladı. Hamdolsun ki toplu iş sözleşmemiz Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin de destekleriyle güzel bir sonuca ulaştı. Yine geçen haftalar içerisinde imzaladığımız ek protokol ile de Yunusemre Belediyesi kadrolu işçilerimiz için de iyileştirmeler yapılmıştır.” dedi.

Başkan Çerçi’nin sürece büyük katkı sağladığını belirten Karafil, “Belediye başkanımız toplu iş sözleşmemizden doğan geriye dönük ücretler noktasında zamanında ödenmesi ve toplu iş sözleşmesi süresince verdiği destekten ötürü teşekkür ediyorum. Buna rağmen sınırları zorlayarak üyelerimizin de memnuniyetle karşıladığı bir toplu iş sözleşmesi imzalandığı için işçi dostu olduğunu gösteren Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ise imzalanan toplu iş sözleşmelerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.