Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hizmet kalitesini ve hizmetlere erişimi artırmak için kolları sıvadılar

MANİSA AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE BAĞLI KURULUŞLARINDA TOPLUMUN KADIN, ÇOCUK, ENGELLİ VE YAŞLI BİREYLERİNE YÖNELİK HİZMET VEREN MESLEK ELEMANLARINA YÖNELİK PROJE HAZIRLAMA, PROJE YAZMA VE YÜRÜTME EĞİTİMİ TAMAMLANDI. EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLAYAN 20 PERSONELE SERTİFİKALARI DÜZENLENEN TÖRENLE VERİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hizmet kalitesini ve hizmetlere erişimi artırmak için kolları sıvadılar
36 views
29 Mart 2021 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile bağlı kuruluşlarında toplumun kadın, çocuk, engelli ve yaşlı bireylerine yönelik hizmet veren meslek elemanlarına yönelik proje hazırlama, proje yazma ve yürütme eğitimi tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan 20 personele sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Manisa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile bağlı kuruluşlarında hizmet veren meslek elemanlarına yönelik proje hazırlama, proje yazma ve yürütme eğitimi tamamlandı. Zafer Kalkınma Ajansının hibe desteği ile 5 gün süren eğitimi başarıyla tamamlayan korunma ihtiyacı olan çocuk, engelli, yaşlı ve kadın hizmetleri alanında çalışma yürüten 20 profesyonele düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Sertifika almaya hak kazanan personellere belgelerini teslim eden Manisa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Feridun Gülgeç, “Hizmet sunduğumuz toplumun kadın, çocuk, engelli ve yaşlı bireyleri bir takım gereksinimlerinin bulunmasının yanında ayrıca çok kırılgan gruplardan oluşmakta, bu nedenle kendilerine sunulan hizmetlerin her zaman insan onuruna yakışır bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bizler tüm hizmetlerin sunumunda aynı zamanda kaynakların en verimli şekilde kullanılması, değişen toplumla beraber değişen ihtiyaçlara uygun olarak hizmet kalitesinin de geliştirilmesi ve gereksinimi olan her bireye ulaşılması hedefindeyiz. Hedeflerimize ulaşma noktasında bugün birçok yenilikçi ve kalite geliştirici projelerin üretilmesine vesile olacak önemli bir eğitimi tamamladık. TR33 Bölgesinde yer alan ilimizin her noktasına ulaşan güçlü ekibimizle nice faydalı projeler gerçekleştirmek, hizmet kalitesini ve hizmetlere erişimi artırmak için kolları sıvadık” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.