Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İlk kez asfalt yolla tanıştılar

GÜVENLİ VE KONFORLU ULAŞIM HEDEFİYLE ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, EMLAKDERE MAHALLESİ’NİN BAĞLISIYLA ARASINDAKİ 3 KİLOMETRELİK YOLDA ASFALT ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ. YAPILAN ÇALIŞMA NEDENİYLE MEMNUNİYETİNİ PAYLAŞAN EMLAKDERE MAHALLE MUHTARI OSMAN YEŞİLÇAYIR, CUMHURİYET TARİHİNDEN BERİ ASFALT YAPILMAYAN YOLLARINDA ÇALIŞMA YAPILDIĞINI BELİRTEREK, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN’E TEŞEKKÜR ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İlk kez asfalt yolla tanıştılar
127 views
20 Ağustos 2020 - 11:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Güvenli ve konforlu ulaşım hedefiyle şehrin dört bir yanında yol yapım çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Emlakdere Mahallesi’nin bağlısıyla arasındaki 3 kilometrelik yolda asfalt çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışma nedeniyle memnuniyetini paylaşan Emlakdere Mahalle Muhtarı Osman Yeşilçayır, Cumhuriyet tarihinden beri asfalt yapılmayan yollarında çalışma yapıldığını belirterek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi Emlakdere Mahallesi’nin bağlısıyla arasındaki yaklaşık 3 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya ve Emlakdere Mahalle Muhtarı Osman Yeşilçayır ile birlikte mevcut yolda incelemede bulundu.

Yapılan yol çalışması nedeniyle memnuniyetini paylaşan Emlakdere Mahalle Muhtarı Osman Yeşilçayır, “Aşağı ve Yukarı Emlakdere arasında yaklaşık 3 kilometrelik bir sathi kaplama yapıldı. Mahalle sakinlerimiz de memnunlar. Cumhuriyet tarihinde ilk defa asfalt yapılan yollarımız var. O da bizlere nasip oldu. Sağ olsun, Cengiz başkanımız sayesinde. Cengiz başkanımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bu güzel hizmetlerin devamını diliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.