Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Karla kaplanan Spil’deki yılkı atlarına şefkat eli

MANİSA’DA KAR YAĞIŞI VE SOĞUK HAVANIN ETKİLİ OLMAYA BAŞLAMASIYLA BİRLİKTE MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, SPİL DAĞI’NDA BULUNAN YILKI ATLARI İÇİN YEM BIRAKTI. YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMAYA KATILAN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAĞLIK İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANI ERHAN İNCE, “ZORLU KIŞ KOŞULLARI NEDENİYLE YİYECEK BULMAKTA ZORLANAN YILKI ATLARI İÇİN BELLİ ARALIKLARLA BELİRLENEN NOKTALARA YEM BIRAKMAYA DEVAM EDECEĞİZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Karla kaplanan Spil’deki yılkı atlarına şefkat eli
72 views
20 Aralık 2021 - 15:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa’da kar yağışı ve soğuk havanın etkili olmaya başlamasıyla birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi, Spil Dağı’nda bulunan yılkı atları için yem bıraktı. Yürütülen çalışmaya katılan Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Erhan İnce, “Zorlu kış koşulları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yılkı atları için belli aralıklarla belirlenen noktalara yem bırakmaya devam edeceğiz” dedi.

Manisa’da kar yağışı ve soğuk hava etkisini göstermeye başlarken, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Spil Dağı Milli Parkı’nda bulunan ve kentin simgesi haline gelen yılkı atlarını unutmadı. Bu kapsamda zorlu kış koşullarında yem bulmakta zorlanan yılkı atları için belirlenen noktalara Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yem bırakıldı. Yürütülen çalışmaya, Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Erhan İnce ve Veteriner İşleri Şube Müdürü İsmail Çam katıldı.

Kış mevsimi boyunca yem desteği

Kış mevsimi boyunca belli aralıklarla yılkı atları için yem bırakmaya devam edeceklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Erhan İnce, “Sayın Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatıyla zorlu kış şartlarında yiyecek bulmakta zorlanan yılkı atlarına yem desteğinde bulunuyoruz. Düzenli aralıklarla belirlenen noktalara yem bırakmaya devam edeceğiz. Şehrimizin simgesi olan yılkı atlarımızın rahat beslenmelerini için üzerimize düşeni yapıyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.