Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kaymakam Duru: “Tarım projeleri, bölge ekonomisine direkt katkı sunuyor”

İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN KULA’DA YÜRÜTÜLEN PROJELERİ YERİNDE İNCELEMEK İÇİN KULA’YA GELEN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ BİLGİN SARISU, KULA KAYMAKAMI KEMAL DURU’YU DA MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. ZİYARETTE YÜRÜTÜLEN TARIMSAL FAALİYETLER ELE ALINIRKEN, KAYMAKAM KEMAL DURU, ORTAKLAŞA YÜRÜTÜLEN PROJELERİN KULA’NIN EKONOMİSİNE FAYDALI OLACAĞINI VE ÜRETİMDE KALİTENİN ARTACAĞINI SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaymakam Duru: “Tarım projeleri, bölge ekonomisine direkt katkı sunuyor”
79 views
16 Mart 2021 - 18:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Kula’da yürütülen projeleri yerinde incelemek için Kula’ya gelen İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, Kula Kaymakamı Kemal Duru’yu da makamında ziyaret etti. Ziyarette yürütülen tarımsal faaliyetler ele alınırken, Kaymakam Kemal Duru, ortaklaşa yürütülen projelerin Kula’nın ekonomisine faydalı olacağını ve üretimde kalitenin artacağını söyledi.

Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Kula’ya bağlı kırsal Konurca Mahallesinde yürütülen, ahlat ağaçlarına aşılama ve verimden düşmüş armut ağaçlarına gençleştirme çalışmalarını incelemek için Kula’ya geldi. İlk olarak Konurca Mahallesindeki çalışmaları yerinde inceleyen Öztürk, ardından beraberindeki İlçe Tarım ve Orman Müdürü Bilgin Sarısu ile birlikte Kula Kaymakamı Kemal Duru’yu makamında ziyaret etti. Kula’da yürütülen tarımsal projelerin ele alındığı görüşmede, bu yıl içerisinde faaliyete geçirilmesi planlanan yeni projeler de görüşüldü. Yürütülen çalışmalar hakkında Kaymakam Kemal Duru’ya bilgi veren İl Müdürü Öztürk, Kaymakam Kemal Duru’nun projeler verdiği destekten dolayı da teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Kemal Duru ise, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün Kula’da yürüttüğü başarılı çalışmaların, Kula’nın ve bölgenin ekonomisine faydalı olduğunu söyledi. Üretimde kalitenin artması açısından yürütülen çeşitli faaliyetlere kaymakamlık olarak da destek verdiklerini belirten Kaymakam Kemal Duru, ziyarette bulunan İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk ile İlçe Tarım ve Orman Müdürü Bilgin Sarısu’ya teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.