Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kontrollü normalleşmede büyükşehir denetimlerini sürdürüyor

İÇİŞLERİ BAKANLIĞININ KADEMELİ NORMALLEŞME DÖNEMİNDE DİNAMİK DENETİM MODELİNE GEÇİLMESİYLE BİRLİKTE GENİŞ KAPSAMLI DENETİMLER DEVAM EDİYOR. MANİSA’DA TÜM KURUMLAR KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE DENETİMLERİNİ YAPARKEN, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DE, SORUMLULUK ALANLARINDA DENETİMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kontrollü normalleşmede büyükşehir denetimlerini sürdürüyor
69 views
17 Mart 2021 - 19:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İçişleri Bakanlığının kademeli normalleşme döneminde dinamik denetim modeline geçilmesiyle birlikte geniş kapsamlı denetimler devam ediyor. Manisa’da tüm kurumlar koordineli bir şekilde denetimlerini yaparken, Manisa Büyükşehir Belediyesi de, sorumluluk alanlarında denetimlerini gerçekleştirdi.

İçişleri Bakanlığı tarafından kademeli normalleşme döneminde geçmiş olduğu dinamik denetim modeli kapsamında il genelindeki kapsamlı denetimler devam ediyor. Tüm kurumların katılım sağladığı denetimlere Manisa Büyükşehir Belediyesi de destek verdi. Restoranlardan, kahvehanelere, bakkallardan, pastanelere, meyve sebze halleri, toplu ulaşım araçları, taksiler, AVM’ler gibi çeşitli işletmelerin denetimlerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi denetimlerini gerçekleştirdi. Maske, mesafe, HES kodu uygulaması, oturma düzeni, hijyen denetimleri yapılarak işletme sahipleri ve yetkilileri uyarıldı.

Temizlik ve dezenfeksiyon denetimi de yapıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ekipleri de, 17 ilçede temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları konusunda denetimlerini gerçekleştirdi. Kaldırım ve ana arterlerde yıkama çalışması yapılırken, kamu kurumları başta olmak üzere vatandaşların yoğun olarak kullandığı ortak kullanım alanlarında dezenfeksiyon çalışması yapıldı. Gün boyunca çalışmalar devam ederken Manisa Büyükşehir Belediyesi tüm ekipleriyle denetim, kontrol, temizlik ve hijyen çalışmalarını sürdürdü.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.