Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Köy okullarına giyim ve kırtasiye desteği

MANİSA’YI ZİYARET EDEN ‘UMUDUM OLUR MUSUN’ DERNEĞİ, MANİSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİ İLE KÖY OKULLARININ İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK ÜZERE DAĞITILACAK OLAN GİYİM VE KIRTASİYE MALZEMELERİNİ OKULLARA TESLİM ETTİ. MANDIRA FİLOZOFU OLARAK BİLİNEN MÜFİT CAN SAÇINTI DA ÖĞRENCİLER İLE BİR ARAYA GELEREK MORAL OLDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Köy okullarına giyim ve kırtasiye desteği
70 views
18 Aralık 2020 - 13:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa’yı ziyaret eden ‘Umudum Olur Musun’ Derneği, Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Köy okullarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere dağıtılacak olan giyim ve kırtasiye malzemelerini okullara teslim etti. Mandıra Filozofu olarak bilinen Müfit Can Saçıntı da öğrenciler ile bir araya gelerek moral oldu.

Pandemi sürecinde evlerinden çıkamayan öğrencilere motivasyon sağlamak için, kamuoyunda Mandıra Filozofu olarak bilinen Müfit Can Saçıntı da öğrenciler ile bir araya gelerek onlara moral oldu. Oyuncu, Senarist ve Yönetmen Müfit Can Saçıntı, Covid 19 ile mücadele sürecinde görev alan personellere moral olmak üzere Yunusemre Millet Çarşısı konferans salonunda akşam üstü düzenlenen söyleşide sahne aldı.

Söyleşide düşündüren nükteler ile personeli motive eden Müfit Can Saçıntı, eski tarihlerde savaşlarda insanları öldürenlerin kahramanlar olarak görüldüğünü, Covid 19 ile mücadelede sağlık personellerinin insanların hayatlarını kurtararak kahraman olduğunu ifade etti. Saçıntı, Avrupa’da 60 yıllık bir araştırma sonucunda sevmek ve sevilmenin uzun yaşamın sırrı olduğunu, bunu Yunusemre’nin, 600 yıl önce bulduğunu “Sevelim sevilelim” sözleri ile dünyaya duyurduğunu ifade etti.

Program sonrasında günün anısına Umudum Olur Musun Derneği Başkanı Erdoğan Uludağ, Oyuncu, Senarist ve Yönetmen Müfit Can Saçıntı, günün anısına katılımcılar ile pandemi kuralları çerçevesinde hatıra fotoğrafı çekildi.

Pandemi kuralları çerçevesinde düzenlene etkinliğe, Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, İl Kültürü Turizm Müdürü İbrahim Sudak, Umudum Olur Musun Derneği Başkanı Erdoğan Uludağ, Umudum Olur Musun Derneği Başkan Yardımcısı Baran Günseven, Oyuncu, Senarist ve Yönetmen Müfit Can Saçıntı, İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.