Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MABEM tercih rehberliği yapıyor

EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ İLKESİYLE MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN ÖNCÜLÜĞÜNDE İL GENELİNDE HİZMET VEREN VE HER GEÇEN YIL BAŞARI ÇITASINI ÜST SEVİYELERE TAŞIYAN MABEM KURSLARI, 6 AĞUSTOS İTİBARİYLE BAŞLAYAN VE 14 AĞUSTOS GÜNÜ MESAİ BİTİMİNDE SONLANACAK OLAN YKS TERCİHLERİ İÇİN ÖĞRENCİLERE REHBERLİK HİZMETİ VERMEYE BAŞLADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MABEM tercih rehberliği yapıyor
178 views
06 Ağustos 2020 - 15:04
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde il genelinde hizmet veren ve her geçen yıl başarı çıtasını üst seviyelere taşıyan MABEM kursları, 6 Ağustos itibariyle başlayan ve 14 Ağustos günü mesai bitiminde sonlanacak olan YKS tercihleri için öğrencilere rehberlik hizmeti vermeye başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezleri (MABEM), YKS’nin ardından başlayan tercih takvimi ile birlikte gençlere rehberlik hizmeti vermeye başladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde, eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle il genelinde öğrencilerin hizmetine sunulan MABEM hizmet binaları, YKS’ye giren öğrencilerin tercih süreçlerine pandemi dönemi sosyal mesafe kuralları çerçevesinde rehberlik hizmeti desteği vermeye başladı. Gençlerin geleceklerini doğrudan etkileyecek olan tercihlerini doğru bir şekilde yapmaları için il genelinde tüm kadroları ile hazır olduklarını ve tercih yapacak tüm öğrencileri MABEM hizmet binalarına beklediklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, “YKS’de tercih dönemi başladı. 6 ile 14 Ağustos tarihleri arasında öğrenciler tercihlerini yapabilecekler. Biz de tecrübeli rehber öğretmen kadrolarımızla tercih yapacak öğrencilerimize rehberlik hizmeti veriyoruz. Bu verdiğimiz hizmetten ilimizdeki tüm öğrenciler faydalanabilir. Tüm öğrencilerimizi MABEM hizmet binalarımıza bekliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.