Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MABEM’in test kitapları öğrencilere ulaştırıldı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN EĞİTİM ALANINDAKİ EN ÖNEMLİ HİZMETLERİNDEN BİR TANESİ OLAN MABEM KURSLARINDA ÖĞRENİM GÖREN ÖĞRENCİLERE PANDEMİ SÜRECİNDE EVLERİNDE TEST ÇÖZEBİLMELERİ VE ÖĞRENDİKLERİ BİLGİLERİN TEKRARI İÇİN BASTIRILAN YAYINLARIN DAĞITIMI BAŞLADI. HER ZAMAN ÇOCUKLARIN VE GENÇLERİN YANINDA OLDUKLARINI BELİRTEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN, YÜZ YÜZE EĞİTİME GEÇİLİNCEYE KADAR MABEM’İN TEST KİTAPLARININ ÖĞRENCİLERE DOSTLUK EDECEĞİNİ SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MABEM’in test kitapları öğrencilere ulaştırıldı
122 views
20 Kasım 2020 - 11:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin eğitim alanındaki en önemli hizmetlerinden bir tanesi olan MABEM kurslarında öğrenim gören öğrencilere pandemi sürecinde evlerinde test çözebilmeleri ve öğrendikleri bilgilerin tekrarı için bastırılan yayınların dağıtımı başladı. Her zaman çocukların ve gençlerin yanında olduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yüz yüze eğitime geçilinceye kadar MABEM’in test kitaplarının öğrencilere dostluk edeceğini söyledi.

İlköğretim ve lise öğrencilerinin hayal ettikleri lise ve üniversitelere gidebilmeleri ve eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde il genelinde hayata geçirilen MABEM kursları, LGS ve YKS’deki başarısıyla adından yine söz ettirmeyi başarmıştı. Korona virüs salgını nedeniyle uzaktan eğitimin yıl sonuna kadar devam etmesine karar verilmesinin ardından MABEM, il genelindeki öğrencilerine pandemi sürecinde evlerinde test çözebilmeleri ve öğrendikleri bilgilerin tekrarı için bastırdığı yayınların dağıtımına başladı. Yayınları öğretmenlerinden teslim alan öğrenciler, kendilerine verilen destekten dolayı Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

“Kendilerini deneme fırsatı bulacaklar”

Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak eğitim ve öğretime büyük önem verdiklerini ve bu noktada önemli çalışmalar yürüttüklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “MABEM kurslarımız da, her yıl başarı çıtasını yükselterek, ülkemiz çapında adından söz ettiren bir kurum haline geldi. Tüm dünyayı tehdit eden koronavirüs salgını nedeniyle alınan yıl sonuna kadar uzaktan eğitime devam edilmesi kararı üzerine tarafımızca bastırılan test ve eğitim yayınlarını öğrencilerimize dağıtmaya başladık. Yüz yüze eğitime geçilinceye kadar bu kitaplarımız öğrencilerimize dostluk edecek. Kaynaklarda yer alan bilgiler ve testlerle öğrencilerimiz hem kendilerini deneme fırsatı bulacaklar hem de öğrendiklerini unutmamak adına çalışmış olacaklar. Bu vesileyle tüm öğrencilerimizi sevgiyle selamlıyor, sağlıklı günler diliyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.