Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MABEM’lerde yeni dönem eğitim planlaması başladı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN EĞİTİM ALANINDAKİ EN ÖNEMLİ HİZMETLERİNDEN BİR TANESİ OLAN MABEM’LERDE YENİ DÖNEM EĞİTİM PLANLAMASIYLA İLGİLİ TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN ÖNCÜLÜĞÜNDE MABEM’İN BAŞARI SEVİYESİNİ EN ÜSTTE TUTMAK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜKLERİNİ BELİRTEN KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANI FIRAT ÖZCAN, YENİ DÖNEMDE DE AYNI KARARLILIKLA ÇALIŞMALARIN SÜRECEĞİNİ İFADE ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MABEM’lerde yeni dönem eğitim planlaması başladı
69 views
26 Mart 2021 - 15:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin eğitim alanındaki en önemli hizmetlerinden bir tanesi olan MABEM’lerde yeni dönem eğitim planlamasıyla ilgili toplantı gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde MABEM’in başarı seviyesini en üstte tutmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, yeni dönemde de aynı kararlılıkla çalışmaların süreceğini ifade etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, MABEM ilçe idarecileriyle yeni dönem eğitim planlamasıyla ilgili toplantı gerçekleştirdi. Atatürk Gençlik Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, MABEM Müdürü Cihan Tibukoğlu, Atatürk Gençlik Merkezi Sorumlusu Ahmet Kaplan ve 17 ilçe MABEM idarecileri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, idarecilere Başkan Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti. Başkan Ergün öncülüğünde MABEM’in başarı seviyesini en üstte tutmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Daire Başkanı Özcan, yeni dönemde de aynı kararlılıkla çalışmaların süreceğini ifade etti.

“Çocuklarımıza ve gençlerimize rehber olacağız”

Özcan’ın konuşmasının ardından MABEM Müdürü Cihan Tibukoğlu, MABEM’in kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmaları, başarı durumunu grafiklerle katılımcılara anlattı. Yeni dönem eğitim planlamasında da birinci önceliklerinin çocuklarımıza ve gençlerimize hayal ettikleri lise ve üniversite yolunda rehber olmak olduğunu belirten Tibukoğlu, özveriyle çalışmalarını sürdüren MABEM idarecileri ve eğitmenlerine teşekkür etti. Toplantı sonunda Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, katılımcılara, ilçe kütüphanelerinde kullanılmak üzere, Manisa Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla önemli akademisyenler tarafından hazırlanan ’Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ adlı kitap setinden armağan etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.