Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa CBÜ ve Yunusemre Belediyesi işbirliğini genişletecek

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ VE YUNUSEMRE BELEDİYESİ ARASINDA ÇEŞİTLİ ALANLARDA İŞ BİRLİĞİ GELİŞTİRMEK ÜZERE ÜNİVERSİTENİN FARKLI MERKEZ VE FAKÜLTE YÖNETİCİLERİNİN KATILDIĞI BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Manisa CBÜ ve Yunusemre Belediyesi işbirliğini genişletecek
18 views
20 Nisan 2021 - 12:48
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Yunusemre Belediyesi arasında çeşitli alanlarda iş birliği geliştirmek üzere üniversitenin farklı merkez ve fakülte yöneticilerinin katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğünde gerçekleştirilen toplantıya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kıvanç Günhan, Yunusemre Belediyesi Başkan Yardımcısı Şule Uygur, Manisa CBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Taş, Manisa CBÜ Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat Demet, Manisa CBÜ Kadın ve Aile Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Ülviyye Aydın ve Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Gönüllü Atakan ile Dr. Öğr. Üyesi Mina Furat, Manisa CBÜ Manisa ve Yöresi Türk El Sanatları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Kadir Adamaz, Yunusemre Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü Orhan Güzel, Kütüphaneler Müdürü Gökhan Özak ve Halkla İlişkiler Müdürü Arzu Yerkezanoğlu katıldı.

Birçok alanda işbirliği

Manisa CBÜ Kadın ve Aile Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından, Yunusemre Belediyesi personeli ve belediyenin destek olduğu kadın gruplarına toplumsal cinsiyet eşitliği eğitimi verilmesi, belediyenin kadın kooperatiflerine yönelik olarak yaptığı çalışmalara Manisa CBÜ Manisa ve Yöresi Türk El Sanatları Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin entegre edilmesi, Manisa CBÜ Spor Bilimleri Fakültesi’nin sportif faaliyetler konusunda belediyeye katkıda bulunması ve belediyenin yürüttüğü aile danışma çalışmaları konusunda, Manisa CBÜ Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı tarafından eğitici eğitimleri verilmesi görüşüldü.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kıvanç Günhan yaptığı konuşmada, “Aynı şehirde aynı amaçlar için çalışan iki kurumuz. Bu amaçlara ulaşmak için çalışmalarımızı birleştirmek ve bunu sürdürülebilir kılmak istiyoruz” ifadelerini kaydederken, Yunusemre Belediyesi Başkan Yardımcısı Şule Uygur da, “Rektör Prof. Dr. Sayın Ahmet Ataç’ın Manisa Celal Bayar Üniversitesi ile Manisa’mızın entegre olmasına çok önem verdiğini görüyoruz. Bu da bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Toplantının verimli sonuçlar doğuracağına gönülden inanıyor ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.