Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa’dan Azerbaycan’a tam destek

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, İŞGALCİ ERMENİSTAN’IN AZERBAYCAN TOPRAKLARINA SALDIRMASI ÜZERİNE BAŞLATILAN OPERASYONLARA DESTEK OLMAK AMACIYLA, MURADİYE-MENEMEN KAVŞAĞI’NDA BULUNAN SAAT KULESİNİ AZERBAYCAN BAYRAĞININ RENKLERİYLE AYDINLATTI. ŞEHRİN FARKLI NOKTALARINDA BULUNAN BİLLBOARDLARI DA TÜRK BAYRAĞI VE AZERBAYCAN BAYRAKLARI İLE DONATARAK, KARDEŞ AZERBAYCAN’A MANİSA’DAN DESTEK VERİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Manisa’dan Azerbaycan’a tam destek
117 views
02 Ekim 2020 - 12:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, işgalci Ermenistan’ın Azerbaycan topraklarına saldırması üzerine başlatılan operasyonlara destek olmak amacıyla, Muradiye-Menemen Kavşağı’nda bulunan saat kulesini Azerbaycan bayrağının renkleriyle aydınlattı. Şehrin farklı noktalarında bulunan billboardları da Türk bayrağı ve Azerbaycan bayrakları ile donatarak, kardeş Azerbaycan’a Manisa’dan destek verildi.

Ermenistan`ın saldırıları karşısında kardeş ülke Azerbaycan’ın başlattığı operasyonlara, Türkiye’nin dört bir yanından destek geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi de Muradiye-Menemen Kavşağı’nda bulunan saat kulesini Azerbaycan bayrağının renkleriyle aydınlattı. Bunun yanı sıra şehrin farklı noktalarında bulunan billboardlar da , “İki devlet, bir millet” yazısı ve Türkiye ve Azerbaycan bayrakları ile donatıldı. Kardeş ülke Azerbaycan’ın haklı davasında her zaman yanlarında olduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Ermenistan’ın Azerbaycan’a yönelik sivil yerleşim yerlerini hedef alan saldırısını şiddetle kınıyorum. Saldırıda hayatını kaybeden soydaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dilerim. Tek millet, iki devlet anlayışıyla, Azerbaycanlı kardeşlerimizle dayanışmamızı güçlendirerek sürdüreceğiz. Mustafa Kemal Atatürk’ün ifade ettiği gibi “Azerbaycan’ın kederi kederimiz, sevinci sevincimizdir” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.