Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisalı Cimnastikçilerden uluslararası başarı

ULUSLARARASI CİMNASTİK FEDERASYONU (FIG) TARAFINDAN DÜZENLENEN AEROBİK CİMNASTİK YAŞ GRUPLARI ÇİFTLER SANAL TURNUVASI’NDA MİLLİ TAKIM FORMASI ALTINDA YARIŞAN MANİSA BBSK SPORCULARI SELİN ÖZERMİŞ VE YUDUM ATAN 12-14 YAŞ KATEGORİSİNDE ŞAMPİYON OLDU. 15-17 YAŞ KATEGORİSİNDE YARIŞAN SPORCULAR, ŞİMAL SAYMAN VE OKAY ARSAN DA, AYNI TURNUVADA ÇİFTLER KATEGORİSİNDE İKİNCİLİK ELDE ETTİ. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR ÇATISI ALTINDA YETİŞEN VE MİLLİ TAKIM İÇİN MÜCADELE EDEN SPORCULAR, HEM MANİSA BBSK’YI HEM DE TÜRK MİLLETİNİ BİR KEZ DAHA GURURLANDIRDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Manisalı Cimnastikçilerden uluslararası başarı
136 views
07 Kasım 2020 - 16:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uluslararası Cimnastik Federasyonu (FIG) tarafından düzenlenen Aerobik Cimnastik Yaş Grupları Çiftler Sanal Turnuvası’nda Milli Takım forması altında yarışan Manisa BBSK sporcuları Selin Özermiş ve Yudum Atan 12-14 yaş kategorisinde şampiyon oldu. 15-17 yaş kategorisinde yarışan sporcular, Şimal Sayman ve Okay Arsan da, aynı turnuvada çiftler kategorisinde ikincilik elde etti. Manisa Büyükşehir Belediyespor çatısı altında yetişen ve Milli Takım için mücadele eden sporcular, hem Manisa BBSK’yı hem de Türk Milletini bir kez daha gururlandırdı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un sporcuları, uluslararası turnuvalarda elde ettikleri önemli derecelerle, Tütkiye’yi bir kez daha sevindirdi. Bu kapsamda aerobik cimnastik sporcuları, Uluslararası Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen ve 36 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilen Yaş Grupları Çiftler Sanal Turnuvası’nda, Milli Takım adına yarıştılar ve gösterdikleri başarılı performanslarla, adlarını tarihe altın harflerle yazdırdılar. 12-14 yaş kategorisindeki sporcular Selin Özermiş ve Yudum Atan çifti, katıldıkları ilk uluslararası organizasyonda 19.25’lik dereceyle turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvaya bir üst yaş kategorisinde katılan sporcular, Şimal Sayman ve Okay Arsan ise 15-17 yaş grubunda elde ettikleri 19.90’lık dereceyle organizasyonu ikincilikle tamamladı.

Türk Milli Takımı ve Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Cimnastik Antrenörü Mehmet Ali Ekin, turnuvada elde edilen derecelerin mutluluğunu yaşarken, sporcuların elde ettikleri bu dereceyle Sanal Gençlik Festivali’ne (United Through Sports) katılmaya hak kazandıklarını da dile getirdi.

İlk tebrikler başkanlardan

Uluslararası turnuvada gösterdikleri mücadele ve elde ettikleri başarılarla hem kulübü hem de Türk ulusunu gururlandıran sporcuları ilk olarak kutlayan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mehmet Güzgülü oldu. Başkan Ergün ve Kulüp Başkanı Güzgülü, milli forma çatısı altında gerçekleşen bu başarıda emeği olan herkese teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.