Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisalıların sağlığı için terminalde denetimler sürüyor

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, MANİSALILARIN SAĞLIĞININ KORUNMASI AMACIYLA ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE FAALİYET GÖSTEREN MARKET VE FASTFOOD TARZI İŞYERLERİNE YÖNELİK OLARAK ETİKET VE SON KULLANMA TARİHİ GEÇMİŞ ÜRÜNLERLE İLGİLİ DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR. DENETİMLER SONUCUNDA TARİHİ GEÇMİŞ ÜRÜNLER TOPLATILARAK, GEREKLİ İMHA TUTANAKLARI TUTULUP İMHAYA GÖNDERİLİRKEN, ŞEHİRLERARASI OTOBÜSLERE YÖNELİK OLARAK DA MASKE, MESAFE VE HİJYEN DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Manisalıların sağlığı için terminalde denetimler sürüyor
96 views
09 Şubat 2021 - 16:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisalıların sağlığının korunması amacıyla Şehirlerarası Otobüs Terminalinde faaliyet gösteren market ve fastfood tarzı işyerlerine yönelik olarak etiket ve son kullanma tarihi geçmiş ürünlerle ilgili denetimlerini sürdürüyor. Denetimler sonucunda tarihi geçmiş ürünler toplatılarak, gerekli imha tutanakları tutulup imhaya gönderilirken, şehirlerarası otobüslere yönelik olarak da maske, mesafe ve hijyen denetimleri devam ediyor.

Manisalıların sağlığı ve huzuru için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehirlerarası Otobüs Terminalinde faaliyet gösteren market ve fastfood tarzı işyerlerine yönelik olarak etiket ve son kullanma tarihi geçmiş ürünlerle ilgili denetimlerine devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’na bağlı Terminal Şube Müdürlüğü ekiplerince Manisalılarında sağlığının korunması amacıyla rutin olarak yürütülen denetimlerde etiketler kontrol edilirken, aynı zamanda da raflarda yer alan ürünlerin son kullanma tarihlerine bakılıyor. Denetimler sonucunda tarihi geçmiş ürünler toplatılarak, gerekli imha tutanakları tutuluyor ve imhaya gönderiliyor. Vatandaşların sağlığı için 7 gün 24 saat görevde olduklarını belirten Ulaşım Daire Başkanlığı Terminal Şube Müdürü Yaşar Bar, “Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Terminal Şube Müdürlüğü olarak, şehirlerarası otobüs terminalinde faaliyet gösteren ve vatandaşların sıkça kullandığı marketler ve fastfood tarzında işyerlerine yönelik haftalık ve aylık olarak etiket ve son kullanma tarihi konularında denetimlerimiz devam etmekte” ifadelerini kullandı.

Şehirlerarası otobüsler de denetim yapılıyor

Öte yandan Ulaşım Daire Başkanlığına bağlı zabıta ekipleri şehirlerarası otobüslere yönelik de maske, mesafe ve hijyen denetimi gerçekleştiriyor. Tek tek otobüslerde denetimler gerçekleştiren ekipler, otobüste bulunan görevlilere ve yolculara maske kurallarına uyulması ve hijyen kurallarına dikkat edilmesi hususunda uyarılarda bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.