Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa’nın rengini maviye döndürmek için dinamik denetim

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN GENELGESİ KAPSAMINDA YENİ TİP KORONA VİRÜS İLE MÜCADELEYE YÖNELİK OLUŞTURULAN ‘DİNAMİK DENETİM MODELİ’ ÇERÇEVESİNDE MANİSA İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNCE ‘YOĞUNLAŞTIRILMIŞ DİNAMİK DENETİM’ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. İL MÜDÜRÜ METİN ÖZTÜRK 100 PERSONELLE 800 İŞLETMENİN DENETİMİNİN GERÇEKLEŞTİRİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Manisa’nın rengini maviye döndürmek için dinamik denetim
56 views
17 Mart 2021 - 17:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi kapsamında yeni tip korona virüs ile mücadeleye yönelik oluşturulan ‘Dinamik Denetim Modeli’ çerçevesinde Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce ‘Yoğunlaştırılmış Dinamik Denetim’ gerçekleştirildi. İl Müdürü Metin Öztürk 100 personelle 800 işletmenin denetiminin gerçekleştirildiğini söyledi.

Manisa Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından bugün 100 personelle gerçekleşen dinamik denetimler gün boyu sürdü. Denetimlere; Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, İl Müdür Yardımcıları Mustafa Gündoğar, Serdar Mersinli, Şube Müdürleri ile İl Müdürlüğü teknik personelleri katıldı.

Manisa’da 800 işletme denetlendi

Yapılan denetimlerle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Manisa Tarım ve Orman İl Müdürü Metin Öztürk, “Gerçekleştirdiğimiz denetimler ile Covid-19 salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutmayı amaçlıyoruz. Denetimlerimizde toplam 100 personelimiz görev aldı. 800 işletmeye denetim gerçekleştirildi. 20-26 Mart tarihlerinde haftalık konu bazlı tematik genel denetimlerimiz devam edecektir. Hem vatandaşlarımızın hem de gıda işletmelerinin Covid-19 kurallarına uyması salgının ortadan kalkmasında oldukça önemlidir. Maske, mesafe ve hijyene hepimiz dikkat etmeliyiz. İlimizin rengini maviye döndürmek hepimizin elinde. Gereken hassasiyeti gösteren Manisa halkı ve esnafına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.