Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MASKİ’den çevre dostu yatırımlar

MASKİ GENEL MÜDÜRÜ BURAK ASLAY, TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE BAŞKANI HELİL İNAY KINAY VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI. ASLAY, ”HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ HER ÇALIŞMADA ÇEVRENİN KORUNMASINI GÖZETEN VE BU ANLAMDA YARINLARA YATIRIM YAPAN BİR KURUMUZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MASKİ’den çevre dostu yatırımlar
61 views
18 Şubat 2021 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Helil İnay Kınay ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında ağırladı. Aslay, ”Hayata geçirdiğimiz her çalışmada çevrenin korunmasını gözeten ve bu anlamda yarınlara yatırım yapan bir kurumuz” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay’ı, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Helil İnay Kınay ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret etti. Ziyarette Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik de yer aldı. Kınay, Genel Müdür Aslay’a başarı dileklerini iletti. Mesleki değerlendirmelerin yapıldığı görüşmede, çevre sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. Makamda yapılan görüşmenin ardından kurum bünyesinde görev yapan çevre mühendisleri ile Genel Müdür Yardımcısı Çevik’in de katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

MASKİ, çevre dostu yatırımlarla geleceğimizi koruyor

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Çevre Mühendisleri Odasına nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, ”Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda idaremiz, hayata geçirdiği her çalışmada çevrenin korunmasını gözeten ve bu anlamda yarınlara yatırım yapan bir kurumdur. Gerek il genelinde işletmeye aldığımız, gerekse daha sağlıklı bir çevre için sıfırdan inşa ettiğimiz atıksu arıtma tesislerimiz de bu çevre dostu yatırımlarımızın başında gelmektedir. Bu anlamda daha fazlasını yapabilmek ve kendimizi geliştirmek adına diğer kurum ve kuruluşlarla gerçekleştirdiğimiz fikir ve bilgi alışverişlerini özellikle önemsiyoruz. Çevresel sorunların tespiti ve bunların çözümü noktasında sürekli işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.