Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MER Koleji Yeşilay’la birlikte ortak çalışmalara imza atacak

AKADEMİK SOSYAL KÜLTÜREL ÇALIŞMALARIN YANINDA SAĞLIKLI YAŞAM VE SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DE ÖNEM VEREN MODERN EĞİTİMİN ROTASI (MER) KOLEJİ KAMPÜS MÜDÜRÜ MEHMET KANCA VE EKİBİ, YEŞİLAY MANİSA ŞUBESİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN YEŞİL KİTAP KAHVE’Yİ ZİYARET EDEREK KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MER Koleji Yeşilay’la birlikte ortak çalışmalara imza atacak
65 views
19 Şubat 2021 - 11:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Akademik sosyal kültürel çalışmaların yanında sağlıklı yaşam ve sosyal sorumluluk projelerine de önem veren Modern Eğitimin Rotası (MER) Koleji Kampüs Müdürü Mehmet Kanca ve ekibi, Yeşilay Manisa Şubesi tarafından hayata geçirilen Yeşil Kitap Kahve’yi ziyaret ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Manisa’da hem akademik hem sosyal hem de kültürel çalışmalarla adından sıkça söz ettiren MER Koleji, Yeşilay Manisa Şubesi ile ortak yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Yeşilay Manisa Şubesi tarafından hayata geçirilen Yeşil Kitap Kahve’yi ziyaret eden MER Koleji Kampüs Müdürü Mehmet Kanca ve ekibi Yeşilay Derneği Manisa Şube Başkanı Salih Fulcun ve Başkanvekili Levent Akçalı tarafından karşılandı. Yeşil Kitap Kahve’de yapılan çalışmalar hakkında Mehmet Kanca’ya bilgiler veren Yeşilay Derneği Başkanı Salih Fulcun, sağlıklı bir geleceğe sahip olabilmek için gençleri tehlikeye sürükleyebilecek her türlü bağımlılık ve zararlı alışkanlıkla mücadele ettiklerini söyledi. Kanca da Yeşilay’ın çok önemli bir misyonu yerine getirdiğine değinerek okul olarak akademik çalışmaların yanı sıra sağlıklı yaşam ve sosyal sorumluluk projelerine de fazlasıyla önem verdiklerini belirtti. Ziyarette her iki kurumun birlikte yapabilecekleri çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaret karşılıklı hediye takdimi ile son buldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.