Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Muradiye OSB’de Osman Kıvırcık resmen başkan

26 ŞUBAT 2021 TARİHİNDE İLK SEÇİMİNİ YAPAN MANİSA MURADİYE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ (MUOSB) İLK MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISINI YUNUSEMRE KAYMAKAMLIĞINDA YAPTI. TOPLANTIDA YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, DENETİM KURULU ÜYELERİ VE OSBÜK ÜYELERİ SEÇİLİRKEN, YAPILAN SEÇİMİ KAZANAN OSMAN KIVIRCIK MUOSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİ. MUOSB MÜTEŞEBBİS HEYET BAŞKANI YUNUSEMRE KAYMAKAMI ATİLLA KANTAY OLURKEN, MÜTEŞEBBİS HEYET BAŞKAN VEKİLİ DE BÖLGE SANAYİCİLERİNDE NİHAT TURAN OLDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Muradiye OSB’de Osman Kıvırcık resmen başkan
144 views
21 Mart 2021 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

26 Şubat 2021 tarihinde ilk seçimini yapan Manisa Muradiye Organize Sanayi Bölgesi (MUOSB) ilk müteşebbis heyet toplantısını Yunusemre Kaymakamlığında yaptı. Toplantıda yönetim kurulu üyeleri, denetim kurulu üyeleri ve OSBÜK üyeleri seçilirken, yapılan seçimi kazanan Osman Kıvırcık MUOSB Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. MUOSB Müteşebbis Heyet Başkanı Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay olurken, müteşebbis heyet Başkan vekili de bölge sanayicilerinde Nihat Turan oldu.

Yunusemre Kaymakamı ve MUOSB Müteşebbis Heyet Başkanı Atilla Kantay, yönetim kuruluna görevinde başarılar diledi. Osman Kıvırcık başkanlığındaki Muradiye OSB’de Başkanvekili Fatih Çetkin olurken, yönetim kurulu üyeleri ise Serkan Yurteri, Hikmet Güngör, İlkay Deha Kurutaç oldu. Denetim Kurulu üyeliklerine ise Tuğrul Yavuz ve Hasan Eryılmaz seçildi.

MUOSB Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kıvırcık uzun yıllardır Muradiye OSB bölgesinde sanayicilik yaptığını ve bölgenin sorunlarının neler olduğunu çok iyi bildiğini belirtti. Başkan Kıvırcık, bölgede uzun yıllardır yaşanılan ve çözümsüz kalan elektrik sorunlarının çok kısa zamanda çözüme kavuşacağını, konu ile ilgili EPDK ve Gediz Elektrik ile görüşmeler yapıldığını ve bölgeye eksiklikler konusunda yatırıma başlanıldığını söyledi. Kıvırcık, “Ayrıca bölgenin alt yapı ve üst yapı yetersizlikleri ile ilgili hedefimizin 2021 yılı içerisinde projelerinin tamamlanarak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımıza gönderilmesi ve yatırımların uygulamaya geçirilmesidir. Bölgemizin biran önce hak ettiği seviyeye getirilmesi amacıyla Muradiye OSB için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Bölge ile ilgili bu çalışmaları yaparken en büyük ihtiyacımız bölge sanayici ve katılımcılarımızın desteğidir. İnşallah tüm katılımcılarımızdan alacağımız destek ile gece gündüz çalışacağız” dedi.

Başkan Osman Kıvırcık sanayicilerden oluşan Yönetim Kurulunun genç, dinamik bir yapıya sahip olduğunu, hepsinin kendi işlerinde başarılı ve hepsinin ayrı alanlarda akademik kariyer sahibi olduklarını söyledi. Başkan Kıvırcık, güçlü ve dinamik ekiple hızlı ve yerinde kararlar alarak uygulamaya koyacaklarını belirtti. Muradiye OSB’nin Türkiye genelinde bulunan 350 OSB arasında görünürlüğünü ve bilinirliğini arttırmayı hedeflediklerini kaydeden Başkan Kıvırcık, bölgeye yeni yatırımcılar çekeceğini söyledi.

MUOSB Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kıvırcık, sözlerini şöyle tamamladı: “26 Şubat 2021 tarihinde yapılan seçimde bizlere oy veren vermeyen bölgemizde bulunan veya yatırım yapmayı planlayan tüm sanayicilerimize aynı mesafede olacağız ve bölgemizin faydasına olacak her türlü iş ve işlemleri hızla çözüme kavuşturup sanayicilerimiz ve yatırımcılarımızın önünü açacağız.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.