Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nuriye Düğün Salonunun tahsis protokolü yenilendi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN 2016 YILINDA SARUHANLI BELEDİYESİNE 5 YILLIĞINA TAHSİS EDİLEN VE TAHSİS SÜRESİ DOLAN NURİYE MAHALLESİ DÜĞÜN SALONUNUN TAHSİS PROTOKOLÜ YENİLENDİ. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN VE SARUHANLI BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ BİLGİN, DÜĞÜN SALONUNUN TAHSİS PROTOKOLÜNE İMZA ATTI. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN, İMZALANAN PROTOKOLÜN HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Nuriye Düğün Salonunun tahsis protokolü yenilendi
117 views
10 Mart 2021 - 14:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından 2016 yılında Saruhanlı Belediyesine 5 yıllığına tahsis edilen ve tahsis süresi dolan Nuriye Mahallesi düğün salonunun tahsis protokolü yenilendi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, düğün salonunun tahsis protokolüne imza attı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, imzalanan protokolün hayırlı olmasını temenni etti.

Saruhanlı’ya bağlı Nuriye Mahallesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin mülkiyetinde bulunan düğün salonu, 2016 yılında 5 yıllığına bedelsiz olarak Saruhanlı Belediyesine tahsis edilmişti. 2021 yılında tahsis süresi dolan düğün salonunun tahsis protokolü yenilendi. Nuriye Mahallesi 105 ada 1 parselde bulunan düğün salonunun tahsisi için protokol töreni düzenlendi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, düğün salonunun tahsis protokolüne imzaları attı. Protokole göre Nuriye Mahallesi’nde bulunan düğün salonu 5 yıl daha bedelsiz olarak Saruhanlı Belediyesine tahsis edildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, imzalanan protokolün hayırlı olmasını temenni etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.