Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ring Yolu peyzaj çalışmasıyla taçlandı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN AKHİSAR İLÇESİ ATATÜRK MAHALLESİ SINIRLARI İÇERİSİNDE YER ALAN RİNG YOLUNDA YAKLAŞIK 1,5 KİLOMETRELİK ALANDA YAPILAN PRESTİJ CADDE DÜZENLEMESİ, 2 BİN 500 METREKARE PEYZAJ DÜZENLEMESİYLE TAÇLANDI. AYDINLATMALARIYLA, KALDIRIM VE BORDÜRLERİYLE MAHALLEYE BAMBAŞKA BİR KİMLİK KAZANDIRAN RİNG YOLU DÜZENLEMESİNDE PEYZAJ ÇALIŞMALARININ DA TAMAMLANMASIYLA BİRLİKTE CADDE, MUAZZAM BİR GÖRÜNÜM KAZANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ring Yolu peyzaj çalışmasıyla taçlandı
86 views
15 Şubat 2021 - 14:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Akhisar ilçesi Atatürk Mahallesi sınırları içerisinde yer alan ring yolunda yaklaşık 1,5 kilometrelik alanda yapılan prestij cadde düzenlemesi, 2 bin 500 metrekare peyzaj düzenlemesiyle taçlandı. Aydınlatmalarıyla, kaldırım ve bordürleriyle mahalleye bambaşka bir kimlik kazandıran ring yolu düzenlemesinde peyzaj çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte cadde, muazzam bir görünüm kazandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Akhisar ilçesi, Atatürk Mahallesi’nde bulunan ring yolunda yaklaşık 3 hafta süren prestij cadde düzenlemesi, peyzaj çalışmasıyla noktalandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, peyzaj çalışmaları tamamlanan ring yolunda incelemelerde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla bölgede ilk olarak MASKİ Genel Müdürlüğünün altyapı çalışmalarını yaptığını, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerinin hızla üst yapı çalışmalarına başladığını belirten Daire Başkanı Göktaş, bu çalışmaların da tamamlanmasıyla birlikte aydınlatma çalışmalarının yapıldığını söyledi.

Kurakçıl peyzaj uygulandı

Son olarak Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı olarak ring yolunda peyzaj düzenlemeleri ve ağaç dikimi yaptıklarını belirten Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, “Önümüzdeki dönemlerde küresel ısınma kaynaklı yaşanması muhtemel su sorununu göz önünde bulundurarak, ring yolunda kurakçıl peyzaj uygulaması gerçekleştirdik. Yaklaşık 1,5 kilometrelik bu alanda 2 bin 500 metrekare peyzaj uygulaması gerçekleştirmiş olduk. Yabani dut, top akasya ve servi ağaçlarının altına cüruf ve dolamit taşından peyzaj uygulaması yaptık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün desteğiyle 17 ilçede yeşillendirme çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.