Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şartları yerine getiren okullara ’Okulum temiz’ belgesi verildi

MANİSA’DA ŞEHZADELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN GENCAY, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI (MEB) İLE TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ (TSE) İŞBİRLİĞİNDE HAZIRLANAN “EĞİTİM KURUMLARINDA HİJYEN ŞARTLARININ GELİŞTİRİLMESİ VE ENFEKSİYON ÖNLEME” KILAVUZU DOĞRULTUSUNDA UYGUNLUK ŞARTLARINI SAĞLAYAN OKULLARA CELALETTİN ÖKTEN İMAM HATİP ORTAOKULU’NDA DÜZENLENEN ‘OKULUM TEMİZ’ BELGESİNİ TAKDİM ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şartları yerine getiren okullara ’Okulum temiz’ belgesi verildi
85 views
20 Ocak 2021 - 17:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa’da Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Gencay, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) işbirliğinde hazırlanan “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme” kılavuzu doğrultusunda uygunluk şartlarını sağlayan okullara Celalettin Ökten İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen ‘Okulum Temiz’ belgesini takdim etti.

Şehzadeler ilçesinde bulunan tüm okulların hazırlık yaparak belge başvurusu yaptığını söyleyen Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) ilçe sorumlusu Aydın Çürük, “Belge alan okullarımızın sayısı yüzde 90’a ulaştı. Yakın bir zamanda hedefimiz yüzde 100’e ulaşmaktır. Yürütülen proje kapsamında, 2. Dönem açılmadan tüm okullarımız eğitime hazır olacaktır” dedi.

Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Gencay ise, “İlçe olarak yoğun bir hazırlık yaptık. Şube müdürlerimiz, okul müdürlerimiz, tüm birimlerimiz ve personelimiz ile sahadaydık. Canla başla yapılan çalışmalar sonucu okullarımızın tamamına yakını ‘Okulum Temiz’ belgesini yüzünün akıyla almaya hak kazandı. Hedefimiz bir hafta içinde yüzde 100’e ulaşıp, okulların 2. Döneme sorunsuz hazır olmasıdır. Müdürlüğümüzce tüm okullarımıza imkânlar ölçüsünde destek olduk. Ekip halinde gerekli çözümleri başarıyla ürettik. Bu projede tüm emeği geçenleri yürekten kutluyorum. İnşallah, 2. Dönem Milli Eğitim açısından çok güzel ve verimli olur.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.