Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saruhanlılı muhtarlar büyükşehir hizmetlerinden memnun

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUHTARLIK İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI, MAHALLE MUHTARLARINA YÖNELİK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR. SON OLARAK SARUHANLI’YA BAĞLI HACIRAHMANLI, GÖKÇEKÖY VE GÖZLET MAHALLE MUHTARLIKLARINA ZİYARETTE BULUNULDU. MAHALLELERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞMALAR NEDENİYLE TEŞEKKÜR EDEN MAHALLE MUHTARLARI “ALLAH CENGİZ BAŞKAN’IN TUTTUĞUNU ALTIN ETSİN” İFADELERİNİ KULLANDILAR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Saruhanlılı muhtarlar büyükşehir hizmetlerinden memnun
131 views
02 Mart 2021 - 16:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı, mahalle muhtarlarına yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Saruhanlı’ya bağlı Hacırahmanlı, Gökçeköy ve Gözlet Mahalle Muhtarlıklarına ziyarette bulunuldu. Mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalar nedeniyle teşekkür eden mahalle muhtarları “Allah Cengiz Başkan’ın tuttuğunu altın etsin” ifadelerini kullandı.

İl genelinde mahalle muhtarlarını ziyaret ederek talepleri yerinde alan Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı, mahalle muhtarlarına yönelik gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ediyor. Son olarak Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, MHP İlçe Başkanı Baki Ulu, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şerafettin Yüncüoğlu ve Saruhanlı Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Serdar Özgedik Saruhanlı’ya bağlı Hacırahmanlı, Gökçeköy ve Gözlet mahallelerini ziyaret etti. Hacırahmanlı Mahalle Muhtarı Hakkı Sönme, Gökçeköy Mahalle Muhtarı Zafer Deşek ve Gözlet Mahalle Muhtarı Nuri Gelgör ile bir araya gelen Büyükşehir heyeti, Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Mahalle Muhtarları da yapılan yol çalışmalarından ve Büyükşehir Belediyesi’nin tüm hizmetlerinden memnun olduklarını ifade ederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler. Mahalle Muhtarları, “Allah Cengiz Başkanın tuttuğunu altın etsin” ifadelerini kullandılar. Ziyaretlerde Başkan Cengiz Ergün’ün mahalle muhtarlarına gönderdiği hediyeler de takdim edildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.