Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehit Evren Kara’nın adını gururla yaşatıyorlar

MANİSA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN 2021-2022 OKUL SPORLARI FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN OKULLAR ARASI GENÇLER GREKOROMEN VE SERBEST GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINDA ALAŞEHİR ŞEHİT EVREN KARA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ BU SENE DE MANİSA ŞAMPİYONU OLDU.ADINI ‘ŞEHİT EVREN KARA’DAN ALAN ALAŞEHİR MESLEKİ MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NİN ÖĞRENCİLERİ 5 YILDIR MANİSA’DA MİNDERİN TOZU ATMAYA DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şehit Evren Kara’nın adını gururla yaşatıyorlar
60 views
22 Aralık 2021 - 10:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2021-2022 Okul Sporları faaliyet programında yer alan okullar arası gençler grekoromen ve serbest güreş il birinciliği müsabakalarında Alaşehir Şehit Evren Kara Mesleki Teknik Anadolu Lisesi bu sene de Manisa şampiyonu oldu. Adını ’Şehit Evren Kara’dan alan Alaşehir Mesleki Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin öğrencileri 5 yıldır Manisa’da minderin tozu atmaya devam ediyor.

Alaşehir Şehit Evren Kara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Güreş Takımı öğrencileri Manisa’da düzenlenen güreş müsabakasında takım halinde şampiyon oldu.

Alaşehir Halk Eğitimi Müdürlüğü tarafından açılan Güreş Kursuna katılan Şehit Evren Kara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri bu sene de takım halinde Manisa Şampiyonu oldu.

Şehit Evren Kara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri katıldıkları 2021-2022 Okul Sporları faaliyet programında yer alan okullar arası gençler grekoromen ve serbest güreş il birinciliği müsabakalarında takım halinde şampiyon olurken, Grekoromen stilde; 67 kiloda birinci Feyzullah Aladağ, 77 kiloda birinci Polat Dursun, 82 kiloda birinci Abdullah Kaan Altınkaynak, 87 kiloda birinci Mustafa Yıldırım, 97 kiloda birinci Samet Ulu, 55 kiloda ikinci Yaşar Can Kerman, 59 kiloda ikinci Sedat Polat, 63 kiloda ikinci Muhammed Soyaslan, 77 kiloda ikinci Arif Soyaslan, 130 kiloda ikinci Furkan Ertürk, 72 kiloda üçüncü Emre Umutlu oldu.

Yapılan müsabakalar sonunda derece elde eden sporculara ve okul takımlarına madalyaları ve kupaları Okul Sporları Şube Müdürü Serhat Temur ve güreş antrenörleri tarafından verildi.

Müsabakalarla ilgili olarak açıklama yapan Manisa Alaşehir Şehit Evren Kara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Özkan, “Kazandıkları şampiyonluktan dolayı öğrencilerimizi ve hocalarımızı kutluyorum. Gerek mesleki eğitim gerekse sportif alanda öğrencilerimiz çok başarılı bir dönem geçirmekteler. Uzun yıllardır devam eden başarımızın bu senede şampiyonlukla taçlanması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.” şeklinde konuştu.

Alaşehir’in gururu olan güreşçiler, madalyaları ile birlikte Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş’i makamında ziyaret etti. Güneş yaptığı açıklamada, “Sizleri kutluyorum, Alaşehir’in gururu oldunuz. Eğitim fırsat eşitliğini sağlamaktır. Çocuklarımıza fırsat verildiğinde neler yapabileceğini gösteren en güzel örneği sergilediniz. Başarınız ile hem bizleri gururlandırdınız, hem de küçüklerinize ve emsallerinize örnek oluşturdunuz. Öğretmenleriniz İsrafil Dündar, Recep Şehirlioğlu başta olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.