Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehzadeler Belediyesinde imzalar şirket personelleri için atıldı

ŞEHZADELER BELEDİYESİ İLE HİZMET İŞ SENDİKASI ARASINDA BİR SÜREDİR GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ 2 YILLIĞINA İMZALANDI. HİZMET İŞ SENDİKASI MANİSA ŞUBESİ BAŞKANI TURAN KARAFİL (SOLDAKİ) VE ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK (SAĞDAKİ) ARASINDA İMZALANAN SÖZLEŞME 518 PERSONELİ KAPSIYOR. BAŞKAN ÇELİK, “ELİMİZDEKİ İMKANLAR DAHİLİNDE EN AZAMİ ORANDA BİR TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNE İMZA ATARAK, PERSONELLERİMİZİ ENFLASYON KARŞISINDA EZDİRMEDİK. PERSONELLERİMİZE VE MANİSA’MIZA HAYIRLI OLSUN.” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şehzadeler Belediyesinde imzalar şirket personelleri için atıldı
159 views
27 Kasım 2020 - 11:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehzadeler Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında bir süredir görüşmeleri devam eden Toplu İş Sözleşmesi 2 yıllığına imzalandı. Hizmet İş Sendikası Manisa Şubesi Başkanı Turan Karafil ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik arasında imzalanan sözleşme 518 personeli kapsıyor. Başkan Çelik, “Elimizdeki imkanlar dahilinde en azami oranda bir toplu iş sözleşmesine imza atarak, personellerimizi enflasyon karşısında ezdirmedik. Personellerimize ve Manisa’mıza hayırlı olsun.” dedi.

Şehzadeler Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında bir süredir devam eden Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri mutlu sonla tamamlandı. Şehzadeler Belediyesi şirketine bağlı olarak çalışan 518 personeli kapsayan ve iki yıllığına imzalanan toplu iş sözleşmesinin imzaları başkanlık makamında atıldı. İmza töreninde Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Hizmet İş Sendikası Manisa Şubesi Başkanı Turan Karafil ve Şehzadeler Mühendislik AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Diyemli hazır bulundu.

İmzalanan sözleşmenin hayırlı olmasını dileyen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “518 şirket personelimizi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmelerini tamamladık. Bir anlaşmaya vardık. Elimizdeki imkanlar dahinde en azami oranda bir toplu iş sözleşmesine imza atarak, personellerimizi enflasyon karşısında ezdirmedik. Enflasyon artış oranındaki zamma ilave olarak personellerimiz yaptıkları işe bağlı olarak ilave zamlar alacaklar. Personellerimize ve Manisa’mıza hayırlı olsun.” dedi.

Üyelerini enflasyona ezdirmediklerini belirten Hizmet İş Sendikası Manisa Şubesi Başkanı Turan Karafil ise şunları söyledi: “Şehzadeler Belediyesi şirketi olan Şehzadeler Mühendislik AŞ. ile bir süredir devam eden Toplu İş Sözleşmemiz, mutlu son ile imzalanmış oldu. Şehzadeler Belediyesi Şirketinde yapmış olduğumuz ilk Toplu İş Sözleşmesidir. Üyelerimizi enflasyona ezdirmedik. İşçi dostu olduğunu gösterdiği için kıymetli Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim. Toplu İş Sözleşmemiz Şehzadeler Belediyemize, değerli üyelerimize ve Manisa’ya hayırlı olsun.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.