Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehzadeler’de sosyal girişimcilik eğitimi

ŞEHZADELER BELEDİYESİ’NİN SOSYAL SORUNLAR İLE MÜCADELE ETMEK AMACIYLA ORGANİZE ETTİĞİ EĞİTİMDE ULUSLARARASI SOSYAL GİRİŞİMCİLİK DERNEĞİ (SOCİAL BUSİNESS GLOBAL) LİDERİ, SOSYAL GİRİŞİMCİLİK MENTÖRÜ İSMAİL HİLMİ ADIGÜZEL TARAFINDAN KATILIMCILARA SOSYAL GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ VERİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şehzadeler’de sosyal girişimcilik eğitimi
93 views
21 Aralık 2021 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehzadeler Belediyesi’nin sosyal sorunlar ile mücadele etmek amacıyla organize ettiği eğitimde Uluslararası Sosyal Girişimcilik Derneği (Social Business Global) Lideri, Sosyal Girişimcilik Mentörü İsmail Hilmi Adıgüzel tarafından katılımcılara sosyal girişimcilik eğitimi verildi.

Koronavirüs salgını ve pandemi süreci Türkiye’de ve dünyada birçok alanda olduğu gibi girişimcilik ekosistemini de etkisi altına alarak, sosyal sorunların daha hissedilebilir olmasını sağladı. Manisa Şehzadeler Belediyesi tarafından tarihi Bedesten’de verilen eğitimde katılımcılara sosyal girişimcilik eğitimi verildi. Social Business Global Başkanı Sosyal Girişimcilik Mentörü İsmail Hilmi Adıgüzel tarafından verilen eğitimde sosyal sorunların sürdürülebilir yöntemler ile nasıl çözüm sağlanabileceği, uluslararası düzeyde nelerin yapıldığı, mevcut koşulları kullanarak harekete geçmeyi nasıl sağlanabileceği aktarıldı. Eğitime Celal Bayar Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri katıldı. Sosyal Girişimcilik Mentörü İsmail Hilmi Adıgüzel “Pandemi süreci ekonomik ve sosyal kalkınmanın olumsuz olarak etkilendiği bir dönem oldu. Bu olumsuz durumu pozitife dönüştürmek için proje üreten ve katkı sunmak isteyen gönüllü gençlerin bilgilendirilmesi oldukça önemli” dedi.

Şehzadeler Belediyesi Başkan Yardımcısı Bilal Demir’in de kapanış konuşmasını yaptığı etkinlikte Manisa ve ülkemiz için sosyal sorunların çözümünün önemine vurgu yapan Demir, Adıgüzel’e eğitimden dolayı teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.