Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sokak hayvanları yeni yuvalarına kavuştu

TURGUTLU BELEDİYESİ VE GENÇ İŞ İNSANLARI PLATFORMU SOKAK HAYVANLARI İÇİN ÖRNEK BİR ÇALIŞMAYA İMZA ATTI. PLATFORM TARAFINDAN TESLİM EDİLEN, SOĞUK HAVALARDA SOKAK HAYVANLARININ BARINABİLECEĞİ 20 ADET KÖPEK EVİ TURGUTLU BELEDİYESİ TARAFINDAN İHTİYAÇ DUYULAN NOKTALARA YERLEŞTİRİLECEK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sokak hayvanları yeni yuvalarına kavuştu
67 views
21 Aralık 2020 - 14:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Turgutlu Belediyesi ve Genç İş İnsanları Platformu sokak hayvanları için örnek bir çalışmaya imza attı. Platform tarafından teslim edilen, soğuk havalarda sokak hayvanlarının barınabileceği 20 adet köpek evi Turgutlu Belediyesi tarafından ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirilecek.

Turgutlu Belediyesi ve Genç İş İnsanları Platformu işbirliği ile hayata geçen çalışma doğrultusunda sokak hayvanları sıcacık yuvalarına kavuştu. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser ile Genç İş İnsanları Platformu Üyesi Avukat Ömer Temizel ve platformun diğer üyelerinin katılımıyla düzenlenen törende, platform 20 adet köpek evini Turgutlu Belediyesine teslim etti. Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser, platform üyeleriyle birlikte köpek evlerini ilk olarak Ortapark’a yerleştirdi. Köpek evleri Turgutlu Belediyesi ekipleri tarafından ihtiyaç duyulan tüm alanlara yerleştirilecek.

Genç İş İnsanları Platformu Üyesi Avukat Ömer Temizel, “Bu soğuk günlerde sokak hayvanlarına bir katkı sağlamak istedik. Turgutlu Belediyesi işbirliği ile biz bu etkinliğimizi kampanyaya dönüştürmek istiyoruz. Bütün Turgutlu’nun elini taşın altına koyduğu, ‘kulübeler bizden, mamalar sizden’ projesi haline dönüştürmek istiyoruz. Bütün sokak hayvanlarına bu kış günlerinde sahip çıkalım, mamasız ve yersiz bırakmayalım diyoruz. Başkanımız Çetin Akın ve başkan yardımcılarımıza bu projede öncülük sağladıkları için çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Törende konuşan Başkan Çetin Akın, “Turgutlumuzun ihtiyaçları noktasında önemli katkı sunmaya başlayan Genç İş İnsanları Platformu ile birlikte can dostlarımız için güzel bir çalışmaya imza attık. Platform üyeleri, sokakta yaşayan köpeklerimizin soğuk havalarda barınabilecekleri 20 adet köpek evini belediyemize teslim ettiler. Bizler de ihtiyaç duyulan tüm noktalarımıza köpek evlerimizi yerleştireceğiz. Turgutlumuza sundukları katkılar için Genç İş İnsanları Platformuna yürekten teşekkür ederim” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.