Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trafik Hizmetleri Kısıtlama Boyunca da Durmadı

İL GENELİNDE TRAFİK İŞARET VE İŞARETÇİLERİ İLE YOLLARIN GÜVENLİĞİ İÇİN YOL ÇİZGİ ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜREN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, HAFTA SONU UYGULANAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA DA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜ. ŞEHİR MERKEZİNDEKİ BÜTÜN YAYA GEÇİTLERİ YÜKSEK BASINÇLI SU JETİYLE TEMİZLENİRKEN, DURAK ÖNÜ TARAMA BOYALARI YENİLENDİ VE TRAFİK LEVHALARI KONUŞLANDIRMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Trafik Hizmetleri Kısıtlama Boyunca da Durmadı
78 views
21 Aralık 2020 - 10:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İl genelinde trafik işaret ve işaretçileri ile yolların güvenliği için yol çizgi çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında da çalışmalarını sürdürdü. Şehir merkezindeki bütün yaya geçitleri yüksek basınçlı su jetiyle temizlenirken, durak önü tarama boyaları yenilendi ve trafik levhaları konuşlandırması gerçekleştirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, Cuma günü 21.00 itibariyle başlayan 2 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında da trafik güvenliğini arttırmak için çalışmalarını sürdürdü. Ekipler, Manisa merkezindeki tüm yaya geçitlerinde yüksek basınçlı su jetiyle temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çalışmayla yaya yollarının tekrar boyama maliyetinin düşürülmesi ve yayaların güvenliğini sağlamak için ikaz ediciliğinin arttırılması sağlandı. Ayrıca ekipler, durak önü tarama boyalarını da yeniledi. Ayrıca il genelindeki ihtiyaç duyulan bölgelerde trafik işaret levhalarının konuşlandırması gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, trafik güvenliği için görevlerine devam ettiklerini söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.