Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trafolar büyükşehirle estetik görünüme kavuşuyor

İL GENELİNDE SORUMLULUK ALANLARINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ PEYZAJ UYGULAMALARI İLE MANİSALILARA RENGÂRENK BİR GÖRÜNÜM BİR SUNAN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, GÜZELYURT MAHALLESİ’NDE BULUNAN 5789 SOKAKTA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ PEYZAJ UYGULAMASININ ARDINDAN BÖLGEDE BULUNAN VE ZAMAN İÇERİSİNDE YIPRANAN TRAFOLARI DA YENİLEYEREK TRAFOLARA ESTETİK BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRIYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Trafolar büyükşehirle estetik görünüme kavuşuyor
137 views
16 Kasım 2020 - 16:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İl genelinde sorumluluk alanlarında gerçekleştirdiği peyzaj uygulamaları ile Manisalılara rengârenk bir görünüm bir sunan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Güzelyurt Mahallesi’nde bulunan 5789 sokakta gerçekleştirdiği peyzaj uygulamasının ardından bölgede bulunan ve zaman içerisinde yıpranan trafoları da yenileyerek trafolara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde il genelinde yeşil alanların arttırılması amacıyla yoğun mesai harcayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, peyzaj uygulamalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Güzelyurt Mahallesi’nde bulunan 5789 sokakta da gerçekleştirilen peyzaj çalışmalarının ardından bölgede bulunan ve zaman içersinde yıpranan, kötü görünümdeki trafolar da Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince yenilenerek trafolara estetik bir görüm kazandırılıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya, gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Daire Başkanı Uğur Topkaya, “Güzelyurt Mahallemizin 5789 sokağında daha önce yeşil alan ve aydınlatma çalışmalarımız oldu. Bu yeşil alanlarda kalan 4 tane trafo var. Bu trafolar zaman içerisinde yıpranmış. Üzerine yazılar yazılmış. Biz de bunları daha estetik bir görünüme kavuşturmak için boyalarını yaptırıyoruz. Toplamda 4 tane trafomuz bu şekilde boyanarak yeşil alanların içerisinde güzel bir görünüme kavuşacak” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.