Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Turgutlu’da 2021 yılı iyileştirme zamları için imzalar atıldı

TURGUTLU BELEDİYESİ İLE BELEDİYE-İŞ SENDİKASI ARASINDA DEVAM EDEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GEREĞİNCE 3. YILDA YAPILACAK İYİLEŞTİRME ZAMLARI İLE İLGİLİ SÖZLEŞME TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN AKIN’IN KATILIMIYLA İMZALANDI. BAŞKAN ÇETİN AKIN, “TURGUTLU BELEDİYESİ OLARAK HER ZAMAN EMEĞİN, EKMEĞİNİ ALIN TERİ İLE KAZANAN EMEKÇİLERİMİZİN YANLARINDA OLACAĞIZ. BELİRLEDİĞİMİZ ÜCRETLERİN MESAİ ARKADAŞLARIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLERİM” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Turgutlu’da 2021 yılı iyileştirme zamları için imzalar atıldı
80 views
29 Ocak 2021 - 17:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Turgutlu Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında devam eden toplu iş sözleşmesi gereğince 3. yılda yapılacak iyileştirme zamları ile ilgili sözleşme Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın katılımıyla imzalandı. Başkan Çetin Akın, “Turgutlu Belediyesi olarak her zaman emeğin, ekmeğini alın teri ile kazanan emekçilerimizin yanlarında olacağız. Belirlediğimiz ücretlerin mesai arkadaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın makamında gerçekleşen imza törenine Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Personel A.Ş. Genel Müdürü Orhan Eratıcı, Belediye-İş Manisa Şube Başkanı Gökay Zengin katıldı.

Turgutlu Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında 1 Ağustos 2019 tarihinde başlayan ve üç yıl geçerlilik süresi olan toplu iş sözleşmesine göre 1 Ocak’tan itibaren geçerli olan 2021 yılının iyileştirme zamlarını içeren sözleşme, Başkan Çetin Akın, Personel A.Ş. Genel Müdürü Orhan Eratıcı ve Belediye-İş Manisa Şube Başkanı Gökay Zengin tarafından imzalandı.

Belediye-İş Sendikası ile imza altına alınan iyileştirme zamları hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Başkan Yardımcılarımız Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Personel A.Ş. Genel Müdürümüz Orhan Eratıcı, Belediye-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Gökay Zengin ile birlikte belediyemiz ve Belediye-İş Sendikası arasında devam eden toplu iş sözleşmesinde 01. 01. 2021 itibaren geçerli olan iyileştirme zamlarıyla ilgili sözleşmeyi imzaladık. Turgutlu Belediyesi olarak her zaman emeğin, ekmeğini alın teri ile kazanan emekçilerimizin yanlarında olacağız. Belirlediğimiz ücretlerin mesai arkadaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.