Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Turgutlu’nun kırsal mahalleleri kesintisiz İnternete kavuşuyor

TURGUTLU BELEDİYESİ EKİPLERİ TARAFINDAN İNTERNET ALTYAPI ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA İĞNECİ-ÇIKRIKÇI HATTINA HİZMET VERECEK İNTERNET DİREĞİ KURUDERE MAHALLESİ İĞNECİ MEVKİİNE DİKİLDİ. BUNUNLA BİRLİKTE ALTYAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANAN BEŞ KIRSAL MAHALLEDE İNTERNET HİZMETİ VERİLMEYE BAŞLANDI. ÜÇ MAHALLEYE İSE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTADAN İTİBAREN İNTERNET HİZMETİ VERİLMEYE BAŞLANACAK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Turgutlu’nun kırsal mahalleleri kesintisiz İnternete kavuşuyor
149 views
17 Aralık 2020 - 16:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Turgutlu Belediyesi ekipleri tarafından internet altyapı çalışmaları kapsamında İğneci-Çıkrıkçı hattına hizmet verecek internet direği Kurudere Mahallesi İğneci Mevkiine dikildi. Bununla birlikte altyapı çalışmaları tamamlanan beş kırsal mahallede internet hizmeti verilmeye başlandı. Üç mahalleye ise önümüzdeki haftadan itibaren internet hizmeti verilmeye başlanacak.

Turgutlu Belediyesi tarafından internete erişim sorunu yaşayan kırsal mahallelere yönelik hayata geçirilen internet altyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor. Gökgedik ve Aşağıbozkır Mahallelerinde direk dikimi çalışmalarının tamamlanmasının ardından İğneci ve Çıkrıkçı hattına hizmet verecek internet direği Kurudere Mahallesi İğneci Mevkiine dikildi.

Altyapı çalışmaları sona eren Gökgedik, Aşağıbozkır, İğneci ve Çıkrıkçı Mahallelerine önümüzdeki haftadan itibaren iki farlı firma tarafından İnternet hizmeti verilmeye başlanacak. Kayrak, Yayla, Osmancık, Dalbahçe ve Akçapınar Mahallelerinde ise internet hizmeti tek firma tarafından verilmeye başlandı.

İnternet altyapı çalışmaları hakkında açıklama yapan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Gökgedik ve Aşağıbozkır mahallelerimizde altyapı çalışmalarını tamamladık. İğneci – Çıkrıkçı hattına hizmet verecek olan İnternet direği dikimini ise ekiplerimiz gerçekleştirdi. Kayrak, Yayla, Osmancık, Dalbahçe ve Akçapınar Mahallelerinde İnternet hizmeti vermeye başlandı. Gökgedik, Aşağıbozkır ile İğneci – Çıkrıkçı hattına önümüzdeki haftadan itibaren internet hizmeti vermeye başlayacağız” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.