Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uzaktan da olsa aynı anda kitap okudular

MANİSA YUNUSEMRE BARBAROS ŞEHİT MEHMET SAVUNMAZ ORTAOKULU TARAFINDAN ‘KİTAP SENİ ÇAĞIRIYOR’, ‘BARBAROS OKUYOR’ SLOGANIYLA BAŞLATILAN PROJE KAPSAMINDA OKULUN İDARECİLERİNDEN, ÖĞRETMENLERİNE, VELİLERİNDEN ÖĞRENCİLERİNE, İMAMINDAN MUHTARINA KADAR TÜM MAHALLE AYNI ANDA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ. ETKİNLİĞE YUNUSEMRE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YILDIRAY DEMİRTAŞ DA KATILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Uzaktan da olsa aynı anda kitap okudular
108 views
01 Şubat 2021 - 10:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Yunusemre Barbaros Şehit Mehmet Savunmaz Ortaokulu tarafından ’Kitap seni çağırıyor’, ’Barbaros okuyor’ sloganıyla başlatılan proje kapsamında okulun idarecilerinden, öğretmenlerine, velilerinden öğrencilerine, imamından muhtarına kadar tüm mahalle aynı anda kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi. Etkinliğe Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş da katıldı.

Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki Barbaros Şehit Mehmet Savunmaz Ortaokulu tarafından ’Barbaros okuyor’ ve ’Kitap seni çağırıyor’ sloganıyla hayata geçirilen kitap okuma etkinliğinde aynı anda, idarecisi, öğretmeni, personeli, velisi, öğrencisi, genci, yaşlısı, imamı, muhtarı hep beraber kitap okuma etkinliği düzenledi.

Tüm bir mahalle halkı, “Televizyon ve bilgisayarları kapatalım kitapların renkli dünyasına dalalım” diyerek aynı anda yüzlerce kişi birlikte kitap okudu. Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş’ın da katılım gösterdiği proje yoğun ilgi gördü.

Okul Müdürü Mehmet Emin Efe, “Okul olarak sürekli farkındalık oluşturup kitap okumanın önemini anlatmaya çalıştık. Pandemi döneminde öğrencilerimizi, velilerimizi yalnız bırakmadık. Geçmişte yaptığımız projelere birçok yeni proje ekleyerek bu zor dönemde velilerimiz ve öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Katılım gösterip bizlerle beraber kitap okuyan başta Yunusemre ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Yıldıray Demirtaş’a, Barbaros Mahallesi Muhtarı Siyami Alak’a, Okul Aile Birliği Başkanımız Müjde Bozkurt’a, okulumuza ismini veren şehidimizin kıymetli kardeşi Kazım Savunmaz’a, kıymetli müdür yardımcılarıma, değerli öğretmen arkadaşlarıma, yardımcı personellerimize, öğrencilerimize ve saygıdeğer velilerimize teşekkür ederim.

Barbaros Mahallesinden gerek telefonla, gerek mesajlarla projeden dolayı duydukları memnuniyetleri ileten ve tebrik eden tüm vatandaşlarımızdan Allah razı olsun.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.