Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Karadeniz’den kan bağışına davet

MANİSA VALİSİ YAŞAR KARADENİZ, KIZILAY KAN BAĞIŞ MERKEZİNİ ZİYARET EDEREK VATANDAŞLARI KAN BAĞIŞINDA BULUNMAYA DAVET ETTİ. TÜRK KIZILAYI EGE BÖLGE MÜDÜRÜ GÖKAY GÖK VE KAN BAĞIŞ MERKEZİ MÜDÜRÜ İSMET NARDAL TARAFINDAN KARŞILANAN VALİ KARADENİZ, KIZILAY KAN BAĞIŞ MERKEZİ BİRİMLERİNİ GEZEREK ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Karadeniz’den kan bağışına davet
53 views
01 Eylül 2020 - 23:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Kızılay Kan Bağış Merkezini ziyaret ederek vatandaşları kan bağışında bulunmaya davet etti.

Türk Kızılayı Ege Bölge Müdürü Gökay Gök ve Kan Bağış Merkezi Müdürü İsmet Nardal tarafından karşılanan Vali Karadeniz, Kızılay Kan Bağış Merkezi birimlerini gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kan bağışı kampanyası düzenlenecek

Kan stoklarıyla ilgili Vali Karadeniz’e bilgi veren Bölge Müdürü Gök, “Covid-19 salgını ve sıcak yaz ayları nedeniyle Ege Bölgesi’ndeki kan bağışlarında azalma oldu. Kan taleplerini karşılamakta zorlanıyoruz. 1 günlük kan stoğu ile sürdürebilir bir durumda değiliz. Artık kurumlarda, fabrikalarda önceki gibi kan bağışı düzenleyemiyoruz. Bu sebeple Ege Bölgesi illerinde Valilerimizin destekleriyle kan bağışı kampanyası düzenleyeceğiz” dedi.

Ziyarette Kızılay Kan Merkezlerinin gerekli hijyen koşullarına dikkat ettiğine vurgu yapan Vali Karadeniz “Kan bağışında bulunmak isteyen vatandaşlarımız tereddüt etmesinler. Pandemi sürecinde kan bağışına daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Özellikle de Covid-19 hastalığına yakalanıp iyileşen vatandaşlarımızın kan vermesi hayati önem taşıyor” diyerek vatandaşlara kan vermeleri konusunda çağrıda bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.