Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yazın toz, kışın çamur çileleri sona erdi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, YUNUSEMRE İLÇESİ GÖKÇELER MAHALLESİ’NİN YAYLA BAĞLISIYLA, KARAKOCA MAHALLESİ’NİN SARIKAYA BAĞLISI ARASINDAKİ YAKLAŞIK 13 KİLOMETRELİK GÜZERGAHTA SATHİ KAPLAMA ÇALIŞMASINI TAMAMLADI. VATANDAŞLARIN YILLARDIR ÖZLEMİNİ ÇEKTİĞİ MODERN YOLLARA KAVUŞTURAN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, YAZIN TOZ, KIŞIN DA ÇAMUR ÇİLELERİNE SON VERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yazın toz, kışın çamur çileleri sona erdi
129 views
21 Ağustos 2020 - 14:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi Gökçeler Mahallesi’nin Yayla bağlısıyla, Karakoca Mahallesi’nin Sarıkaya bağlısı arasındaki yaklaşık 13 kilometrelik güzergahta sathi kaplama çalışmasını tamamladı. Vatandaşların yıllardır özlemini çektiği modern yollara kavuşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, yazın toz, kışın da çamur çilelerine son verdi.

Yollarının bakımsız ve kötü görünümde olması nedeniyle, yıllardır ulaşım sıkıntı yaşayan Gökçeler ve Karakoca Mahalle sakinlerinin sorunlarına Manisa Büyükşehir Belediyesi son verdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Gökçeler Mahallesi’nin Yayla bağlısıyla, Karakoca Mahallesi’nin Sarıkaya bağlısı arasındaki yaklaşık 13 kilometrelik güzergahta sathi kaplama çalışmasını yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay da, Gökçeler Mahalle Muhtarı Mehmet Mulla ve mahalle sakinleri ile birlikte mevcut yolda incelemede bulundu.

Yıllardır hayalini kurdukları çalışmanın yapıldığını dile getiren Gökçeler Mahalle Muhtarı Mehmet Mulla ve mahalle sakinleri memnuniyetini paylaştı.

Gökçeler Mahalle Muhtarı Mehmet Mulla, Büyükşehir Belediyesinden yol isteğimiz vardı. Yolumuz yapıldı. Bu yol bizim 30 yıllık hayalimizdi. Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve Yol Yapım ve Onarım Dairesi’ne çok teşekkür ederiz. Gördüğünüz gibi bu yolda kışın çamurdan, yazın da tozdan çok mağdurduk. Allah bin kere razı olsun Büyükşehir Belediye Başkanından ve çalışanlardan.” derken, mahalle sakini Kadri Samihsan da, “Bizim, yaklaşık 30-35 senedir hayalimizdi. Kışın çamurda un çuvallarımızı sırtımıza taşıyıp götürüyorduk. Bu dönemde çalışmanın yapılabilmesi için büyük özveri gerekiyor. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve yol şube ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah bin kere razı olsun. Büyük bir nimet bizim için. Beklediğimizin çok fazlasını yaptılar. Hepsine, ayrı ayrı tekrar teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Mahalle Sakini Mustafa Demircioğlu da şunları söyledi: “Allah bin kere razı olsun Büyükşehir Belediye Başkanından ve emeği geçen arkadaşlardan. Bizim 30-40 yıllık hayalimizdi bu. İstediğimizin çok ötesinde bir iş oldu.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.