Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yıldırım’dan yılsonu değerlendirme toplantısı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI ERTUĞRUL YILDIRIM, BAĞLI BULUNDUĞU BİRİMLERİN DAİRE BAŞKANLARIYLA YILSONU TOPLANTISI YAPTI. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN’ÜN ÖNDERLİĞİNDE, 2021 YILINDA DA AYNI ÖZVERİYLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEKLERİ BELİRTEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI ERTUĞRUL YILDIRIM, “YENİ YILIN, SAĞLIK VE MUTLULUK GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yıldırım’dan yılsonu değerlendirme toplantısı
76 views
31 Aralık 2020 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, bağlı bulunduğu birimlerin daire başkanlarıyla yılsonu toplantısı yaptı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün önderliğinde, 2021 yılında da aynı özveriyle çalışmaya devam edecekleri belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, “Yeni yılın, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, bağlı bulunduğu birimlerin daire başkanlarıyla Ulaştırma Dairesi Başkanlığında, değerlendirme toplantısı yaptı. 2020 yılında yapılan hizmetler ve yatırımlarla ilgili değerlendirmede bulunulan toplantıda konuşan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, “Pandemi nedeniyle zor günler yaşadığımız bir yılı geride bırakıyoruz. Bu süreçte, il genelinde korona virüs salgınına karşı önemli çalışmalar yürüttük. Bunun yanı sıra, belediyecilik hizmetlerimiz ve yatırımlarımızla da vatandaşlarımızın yanında olduk. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde, aynı gayretle şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle, yeni yılın sağlık ve mutluluklar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.