Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Zabıta yılbaşı öncesi denetimlerini artırdı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA DAİRESİ BAŞKANLIĞI, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA İL GENELİNDE YILBAŞI ÖNCESİ DENETİMLERİNİ ARTTIRDI. 31 ARALIK GÜNÜ SAAT 21.00 İTİBARİYLE BAŞLAYIP, 4 OCAK PAZARTESİ SAAT 05.00’E KADAR UYGULANACAK OLAN KESİNTİSİZ SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI İLE İLGİLİ DE ÜZERLERİNE DÜŞEN GÖREVLER NOKTASINDA GEREKLİ PLANLAMALARI YAPTIKLARINI BELİRTEN ZABITA DAİRESİ BAŞKANI MUSTAFA DUMAN, VATANDAŞLARIN HUZURLU BİR YILBAŞI GEÇİRMELERİ İÇİN ÇALIŞMA VE DENETİMLERİN SÜRECEĞİNİ SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Zabıta yılbaşı öncesi denetimlerini artırdı
77 views
29 Aralık 2020 - 16:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda il genelinde yılbaşı öncesi denetimlerini arttırdı. 31 Aralık günü saat 21.00 itibariyle başlayıp, 4 Ocak Pazartesi saat 05.00’e kadar uygulanacak olan kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili de üzerlerine düşen görevler noktasında gerekli planlamaları yaptıklarını belirten Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, vatandaşların huzurlu bir yılbaşı geçirmeleri için çalışma ve denetimlerin süreceğini söyledi.

İl genelinde vatandaşların huzuru, güveni ve esnafın hakkının korunması noktasında çalışmalarını ara vermeden sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, yılbaşı öncesi piyasanın hareketlenmesi nedeniyle etiket denetimlerine ağırlık verdi. İçişleri Bakanlığı genelgelerinin yanı sıra kanun ve yönetmeliklerin kendilerine verdiği sorumluluklar kapsamında vatandaşların huzuru için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, 31 Aralık günü saat 21.00 itibariyle başlayıp, 4 Ocak Pazartesi saat 05.00’e kadar uygulanacak olan kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili de üzerlerine düşen görevler noktasında gerekli planlamaları yaptıklarını belirtti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde Manisalıların rahatı ve huzuru için çalışmalarını sürdürdüklerini de sözlerine ekleyen Duman, “Bu yıl, diğer yıllara göre farklı bir yeni yıl olacak. Korona virüs salgını nedeniyle evlerimizde olacağız. Bu süreçte belirtilen tedbirlere uymak, salgının yayılmasını önlemek açısından büyük önem taşıyor. O açıdan kurallara uyulması ve tüketicilerimizle esnafımızın haklarının korunması noktasında bizler Büyükşehir Belediyesi Zabıtası olarak üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor, salgının bittiği sağlıklı güzel yıllar geçirmemizi temenni ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.