Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atık sular yeniden kazanılacak

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI ERTUĞRUL YILDIRIM BAŞKANLIĞINDA YAPILAN TOPLANTIDA ATIK SULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN HAZIRLAYACAĞI PROJE ÜZERİNDE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Atık sular yeniden kazanılacak
147 views
11 Aralık 2020 - 13:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım başkanlığında yapılan toplantıda atık suların değerlendirilmesi için Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hazırlayacağı proje üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım başkanlığında Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda proje toplantısı yapıldı. 9 Eylül Üniversitesi’nin destek vereceği Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülecek olan proje toplantısında MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Manisa Valiliği AB Projeler ve Dış İlişkiler Koordinatörü Ural Sevener ve ilgili personeller yer aldı.

Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, yapılan toplantının amacıyla ilgili olarak, “Bu projede asıl amacımız atık su arıtma tesislerinden çıkan suyun tarımda verimli bir şekilde kullanılması, yeraltı sularının daha çok içme suyunda tercih edilmesini sağlamaktır” diye konuştu.

Proje toplantısında hazırlanan projenin uygulama safhaları hakkında fikir alışverişinde bulunurken, projenin en kısa zamanda uygulanabilir hale getirilerek çevreye olan katkının verilmesi kararlaştırıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.