Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başarı belgesiyle ödüllendirildiler

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN YAYINLANAN OKULLARDA HİJYEN ŞARTLARI KONTROL KILAVUZU DEĞERLENDİRMELERİNDE GÖREVLİ ŞEHİT EFKAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ NURTEN KOCAKABAK İLE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI AHMET KURT İLÇE GENELİNDE YAPILAN DEĞERLENDİRMELERİNDE GÖSTERDİKLERİ BAŞARILARDAN DOLAYI VE ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ YASEMİN ORAL (SAĞDAKİ), ALAŞEHİR KAYMAKAMI ABDULLAH UÇGUN TARAFINDAN BAŞARI BELGESİYLE ÖDÜLLENDİRİLDİ. BAŞARI BELGELERİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN GÜNEŞ (SOLDAKİ) TARAFINDAN TAKDİM EDİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başarı belgesiyle ödüllendirildiler
50 views
04 Nisan 2021 - 14:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa’nın Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli 3 kişi başarılı çalışmalarından dolayı Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun tarafından ’Başarı belgesi’ ile ödüllendirildi. Başarı belgeleri Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş tarafından takdim edildi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan okullarda hijyen şartları kontrol kılavuzu değerlendirmelerinde görevli Şehit Efkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nurten Kocakabak ile İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı Ahmet Kurt ilçe genelinde yapılan değerlendirmelerinde gösterdikleri başarılardan dolayı ve Alaşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yasemin Oral, Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun tarafından başarı belgesiyle ödüllendirildi. Başarı belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş tarafından takdim edildi.

Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, “Kurumumuzda görev yapan idarecilerimiz Yasemin Oral, Nurten Kocakabak ve İl Sağlığı ve Güvenliği uzmanı Ahmet Kurt başarılarından dolayı kaymakamımız tarafından başarılı bulunarak başarı belgesiyle ödüllendirildiler. Bizde kurum olarak arkadaşlarımızın başarılı olmaları ve ödüllendirilmelerinden dolayı gururlandık, arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.