Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İzmir depreminde görev alan daire başkanlıklarına teşekkür plaketi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETERİ AYTAÇ YALÇINKAYA, İZMİR’DE MEYDANA GELEN 6.6 BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ DEPREMDE, ARAMA KURTARMA VE ENKAZ KALDIRMA ÇALIŞMALARINA DESTEK VEREN DAİRE BAŞKANLIKLARINI MAKAMINDA AĞIRLADI. AFET BÖLGESİNDE ÖZVERİYLE MÜCADELE EDEN PERSONELLERE, DAİRE BAŞKANLARI NEZDİNDE PLAKET TAKDİM EDEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETERİ AYTAÇ YALÇINKAYA, TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İzmir depreminde görev alan daire başkanlıklarına teşekkür plaketi
125 views
11 Kasım 2020 - 12:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, İzmir’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde, arama kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmalarına destek veren daire başkanlıklarını makamında ağırladı. Afet bölgesinde özveriyle mücadele eden personellere, daire başkanları nezdinde plaket takdim eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, teşekkürlerini iletti.

30 Ekim tarihinde İzmir’de meydana gelen depremin ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi, hızla afet bölgesine giderek tüm ekipleriyle seferber oldu. Arama kurtarma çalışmalarına katılan İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi’nin diğer birimleri de afet bölgesinden bir an olsun ayrılmadı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Metin Memiş, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Makine Bakım Onarım Şube Müdürü Emrullah Oğulluk, Sanat Yapıları Şube Müdürü Serdinç Bulut, Yol Şube Şefi Abdullah Afacan’ı makamında konuk ederek, afet bölgesinde gösterdikleri özverili çalışmalar nedeniyle teşekkür plaketi verdi. Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da yer aldı.

“Tüm ekiplerimizle ortaklaşa hareket ettik”

İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nın, afet bölgesindeki yoğun çalışmasına diğer daire başkanlıklarının verdiği desteğin çok değerli olduğunu belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, “İtfaiye Dairesi Başkanlığımız olayın kalbindeydi. Onların yanında sizlerin yer alması, destek vermesi, bizler için çok değerli oldu. Depreme, her daim hazırlıklı olmak gerekiyor. Bir ve birlikte olduktan sonra da, aşamayacağımız hiçbir şey yok. İzmir örneğinde de bunu gördük. Hep beraber, birlikte hareket ettik. Zaten, bizler ekip arkadaşları olarak bu konuda her zaman hassasız. Her zaman birbirimize destek oluyoruz. İtfaiyenin yoğun çalışmasına sizlerin de desteği bizleri gururlandırdı. Cengiz başkan adına sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.