Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kaldırımlara park edilen motosikletler kaldırıldı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA DAİRESİ BAŞKANLIĞI, ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI VE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ KOORDİNESİNDE, ŞEHİR MERKEZİNDE KALDIRIMLARA GELİŞİ GÜZEL BİR ŞEKİLDE BIRAKILAN MOTOSİKLETLERE YÖNELİK KALDIRTMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ÇALIŞMA VE DENETİMLERİN SÜRECEĞİNİ BELİRTEN ZABITA DAİRESİ BAŞKANI MUSTAFA DUMAN, KALDIRIMLARIN YAYA VE ENGELLİ VATANDAŞLARIN RAHAT HAREKET EDEBİLMELERİ İÇİN VAR OLDUĞUNU, GELİŞİGÜZEL BİR ŞEKİLDE KALDIRIM İŞGALİ YAPANLARA GÖZ YUMMAYACAKLARINI VURGULADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaldırımlara park edilen motosikletler kaldırıldı
147 views
12 Ağustos 2020 - 16:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, Ulaşım Dairesi Başkanlığı ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri koordinesinde, şehir merkezinde kaldırımlara gelişi güzel bir şekilde bırakılan motosikletlere yönelik kaldırtma çalışması gerçekleştirildi. Çalışma ve denetimlerin süreceğini belirten Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, kaldırımların yaya ve engelli vatandaşların rahat hareket edebilmeleri için var olduğunu, gelişigüzel bir şekilde kaldırım işgali yapanlara göz yummayacaklarını vurguladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri ile Ulaşım Dairesi Başkanlığına bağlı trafik zabıta ekipleri, Emniyet Müdürlüğü ile müşterek çalışma yaparak, şehir merkezinde sorumluluk alanında yer alan cadde ve sokaklarda kaldırım işgaline neden olan ve dükkan önlerine gelişigüzel bir şekilde bırakılan motosikletlerle ilgili işlem yaptı. Yapılan denetimlerde yayaların ve engelli vatandaşların kullanım alanı olan kaldırımların işgal edilmesinin önüne geçildi. Korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşların sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde hareket edebilmeleri için kaldırım işgallerinin tamamen ortadan kalkması için özen gösterdiklerini belirten Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, Emniyet Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen denetimlerde kaldırımlara gelişigüzel bir şekilde bırakılan motosikletlerin kaldırtıldığını ve sahipleri hakkında yasal işlem yapıldığını aktardı. Çalışma ve denetimlerin süreceğini belirten Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, kaldırımların yaya ve engelli vatandaşların rahat hareket edebilmeleri için var olduğunu, gelişigüzel bir şekilde kaldırım işgali yapanlara göz yummayacaklarını vurguladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.