Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kaya bahçesi vatandaşlardan tam not aldı

YUNUSEMRE İLÇESİ “GÖÇMEN EVLERİ” ETRAFINDA BULUNAN 500 METREKARELİK ATIL ALANI, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KAYA BAHÇESİ İLE RENKLENDİRDİ. YUNTDAĞI BÖLGESİ VE VOLKANİK ARAZİDEN GETİRİLEN DOĞAL TAŞLARIN YANI SIRA, KURAK İKLİME DAYANIKLI BİTKİLERİN DİKİLDİĞİ KAYA BAHÇESİ, BÖLGE SAKİNLERİNDEN TAM NOT ALDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaya bahçesi vatandaşlardan tam not aldı
58 views
23 Mart 2021 - 11:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yunusemre ilçesi “Göçmen evleri” etrafında bulunan 500 metrekarelik atıl alanı, Manisa Büyükşehir Belediyesi, kaya bahçesi ile renklendirdi. Yuntdağı bölgesi ve volkanik araziden getirilen doğal taşların yanı sıra, kurak iklime dayanıklı bitkilerin dikildiği kaya bahçesi, bölge sakinlerinden tam not aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, Yunusemre ilçesi “Göçmen Evleri” etrafında bulunan 500 metre karelik atıl alana, kaya bahçesi ile güzel bir görünüm kazandırdı. Yuntdağı bölgesi ile volkanik araziden getirilen doğal taşlarla oluşturulan kaya bahçesine, kurak iklime dayanıklı kaktüs, kaz ayağı, Japon ayvası, agav nandini ve Çin çalısı gibi bitkiler diken Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, bölgeye farklı bir hava kattı. Yürütülen bu çalışma bölge sakinlerinin de beğenisini topladı.

Başkan Ergün’e teşekkür ettiler

Alanın daha önce bakımsız bir durumda olduğunu belirten vatandaşlar, yapılan çalışma nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Vatandaşlardan Rengin Ar, “Çok güzel bir çalışma. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.” derken, Fatma Çelik, “Yapılan çalışma nedeniyle Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz.” dedi. Refiye Yıldız isimli vatandaş ise şunları söyledi: “Çalışmadan çok memnunum. Belediye başkanımıza, mahalle muhtarımıza sonsuz teşekkürler.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.